ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 11, 16:18   

A ja jestem szczęśliwy że zremisowaliśmy 2:2! ;) Jak pisał Tay, Szczęsny jest bohaterem! :D
Żal trochę, bo rzeczywiście mieli wygrany mecz, ale wiemy jak gra reprezentacja... "Już koniec doliczonego czasu! Ostatnia akcja i wygraliśmy! :) ". Chociaż z drugiej strony gdybyśmy wygrali, to Smuda by się wymądrzał jaki to wyczyn osiągnął itd. :/
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 11, 16:28   

Polacy grali bardzo dobrze,ale mogli nie stracić tej ostatniej bramki.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Wrzesień 11, 16:50   

Dobra trochę mnie poniosło pisząc wczoraj tego posta xd. Wiec jakby co, Nidor, to nie miej mi tego za złe ;) . Co nie zmienia faktu, że mecz uważam za bardzo udany i cholernie szkoda tej ostatniej bramki... Jak sie mozna poślizgnąc na suchej trawie w korkach ;/.

Co do pojedynczych sytuacji w meczu, to Peszko po prostu zrypał na całej linii... Wkurzył mnie też ten bezsensowny wślizg.. nawet nie wiem kogo, na karnego dla szwabów. Napastnik odbiegal od bramki wręcz, na zewnątrz, a ten mu w nogi.. Przecież nic bardzo skutecznego by nie wyczarował w tej akcji.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 11, 18:42   

Co do wślizgu to obrońca myślał, że koleś będzie dośrodkowywał, bądź podawał i chciał zablokować piłkę wślizgiem. Niestety spóźnił się z decyzją. A co do poślizgnięcia (potknięcia) się to każdemu może się zdarzyć, lepiej popatrzcie na tych (chyba 4) obrońców, którzy patrzyli jak piłka trafia do Niemca...
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 15, 22:29   

Odświeżam z powodu zainteresowania tematem :D

W ten weekend jest naprawdę wiele bardzo ciekawych meczy. Dla mnie obowiązkowo Derby Krakowa (Wisełka musi wygrać, zresztą jak zagra tak jak z Legią, to nie ma się czym martwić ;) ), MU - Liverpool o miejsce dające awans do Ligii Mistrzów, mam nadzieję, że Czerwone Diabły dadzą radę. Oczywiście wisienką na torcie będzie El Clasico w niedzielę o 21:00. Tutaj obawiam się nawet La Manity (5-0 dla Barcelony). :/ Będzie baaardzo trudno, oby dwa ostatnie gole Bale`a dały mu pewność siebie i zmotywowały na ten mecz. Wierzę jeszcze w Modrica i Ramosa, którzy powrócili po kontuzji oraz w Isco i geniusz Ronaldo. ;) A Wy jakie mecze macie zamiar śledzić?
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 15, 22:48   

Ja zamierzam oglądać mecz Arsenal-Newcastle, oczywiście zakładam wygraną Kanonierów. Co do meczu MU-Liverpool, to faktycznie może być ciekawie, bo oba te kluby mają wahania formy i żaden wynik mnie tu nie zdziwi. Obecnie w Bpl walka toczy się raczej o LM i wicemistrza, bo mistrzostwo najpewniej pójdzie na konto Chelsea. W El Clasico będę raczej kibicował Barcelonie, bo za RM nie przepadam. Z resztą obecna forma tych klubów sugeruje jednak, że to piłkarze z Katalonii faworytem. W meczu Podbeskidzia z Jagą mam nadzieję że klub z Bielska wygra :D , choć patrząc na formę Jagielloni to też może być różnie.

Wracając do Anglii obstawiam taki układ tabeli na koniec sezonu:
1. Chelsea - takiej przewagi raczej już nie zgubią
2. Arsenal - jeśli tylko podtrzymają formę i ominą ich kontuzje
3 Manchester City - na drugim się raczej nie utrzymają, zwłaszcza jak będą tak dalej gubić punkty. Już mają tylko 1 pkt przewagi nad Kanonierami
4.Liverpool/Manchester United- no tutaj to naprawdę nie wiem, bo tak jak mówiłem, oba te kluby mają straszne wahania formy, więc równie dobrze któryś z nich może skończyć 5 miejsc niżej
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 15, 23:09   

Ja bardziej stawiałbym na taką tabelę:
1. Chelsea
2. Manchester City
3. Manchester United
4. Arsenal - tradycyjnie, niestety :P Ewentualnie zamieni się miejscem z Czerwonymi Diabłami ;)

Jeszcze brałbym pod uwagę Liverpool, który może zamieszać :D

[ Dodano: 19 Marzec 15, 20:35 ]
Mistrzostwa Świata w 2022 roku w Katarze... Finał będzie 18 grudnia xD Na początku myślałem, że to żart... Żałosne... Już nie będzie takiego klimatu jak co 4 lata, teraz liczą się tylko pieniądze ._. Nie zdziwię się, jak Katar zacznie zaraz "zakupy"
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 15, 20:52   

Ja myślę, że Arsenal ma duże szanse na wicemistrza, no i oczywiście F.A cup, który jeśli wygrają, to prześcigną MU w rankingu pucharu F.A, będą mieli ich 12, a Czerwone Diabły o jeden mniej. Co do mistrzostw w Katarze, to od dawna wyglądają strasznie podejrzanie. Na szczęście nie zbudują sobie kadry na takiej zasadzie jak w handballu, bo przepisy FIFA są o wiele bardziej restrykcyjne, no i jak już ktoś zagrał dla jakiejś reprezentacji, to już jej nie może zmienić.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 15, 20:58   

Nie sądzę, żeby FIFA od tak zgodziła się na taki termin, musieli im dużo zapłacić... :/
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 15, 21:03   

Jeszcze jest kwestia taka, że gdyby grali w lecie, to by nie wytrzymali gorąca.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 15, 21:42   

Katar zamiast kupować nieswoich zawodników (tak jak w piłce ręcznej) mógłby zainwestować w dobrą klimatyzację :) A jak nie i nie ma warunków, to niech nie robią ;) Mistrzostwa zawsze były w lecie, ale jak widać FIFA daje się za kasę...

[ Dodano: 22 Marzec 15, 21:59 ]
Real bardzo pozytywnie mnie zaskoczył po pierwszej połowie :) Oby tak dalej, a wygramy! :D Mam dobrego streama z angielskim komentarzem jak ktoś chce to mogę dać linka :P

Czemu... :( 2:1 dla Barcy, gratulacje, ale wg. mnie Real zagrał lepiej ;)
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 15, 14:43   

Ja kibicowałem Barcelonie i się nie zawiodłem. A Arsenal planowo wygrał z Newcastle.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 15, 22:37   

I brawo dla Wisełki za Derby! :)
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Marzec 15, 15:37   

Jednak skuteczność mogła być o wiele lepsza :) Ale i tak się cieszę, mam nadzieję, że nastąpiło przebudzenie :D

[ Dodano: 29 Marzec 15, 12:01 ]
Dziś Polska - Irlandia, mam nadzieję, że podtrzymamy dobrą passę. Liczę na skromne zwycięstwo jedną lub dwiema bramkami :) Szkoda, że Boruc nie broni, bo bardziej wolę jego od Fabiańskiego, ale ten drugi gra w Premier League, a nie w Championship i myślę, że to zaważyło na decyzji Nawałki
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 15, 16:57   

Ja się właśnie cieszę, że Fabiańśki broni, bo moim zdaniem jest o wiele pewniejszy. W zasadzie to Nawałka mógł nawet rzucić monetą o to kto będzie bronił :D
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz