ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi lordowie już niedługo w SHC2!
Autor Wiadomość
Krusader 
Wędrowiec

Gra w: SH1, SHC
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 15, 12:39   Nowi lordowie już niedługo w SHC2!

https://www.facebook.com/...2851514/?type=1

Wygląda na to, że wkrótce w SHC 2 do przeciwników komputerowych dołączy także Wieprz oraz... Jak myślicie, kim jest ten drugi lord na obrazku? Przypomina mi trochę Węża, ale nie jestem pewien. Jestem ciekaw, czy przeciwnicy ci będą darmowi czy raczej w jakimś odpłatnym DLC? Jak myślicie?

Bardzo mi się podoba to, że ujrzymy wkrótce nowych przeciwników gdyż ci starzy już mi się przejedli... Liczę na to, że Firefly doda jeszcze wielu lordów komputerowych, fajnie by było jakby ich było przynajmniej tylu, ile w SHC 1 czyli 16.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 15, 14:04   

To drugie to chyba baba jakaś jest. A info o tych lordach podawałem już na ShoutBoxie, ale dobrze, że założyłeś temat :P . Poza tym, jest bardzo prawdopodobne, że ujrzymy 16 przeciwników, moja teoria na ten temat znajduje się tu: http://forum.stronghold.n...er=asc&start=15
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz