ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
VI Konkurs na Mapę - Prace konkursowe.
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 14, 10:18   VI Konkurs na Mapę - Prace konkursowe.

Wszelkie informacje i zapisy -> http://forum.stronghold.n...p?p=48674#48674

Tu można składać prace konkursowe. Do 26 sierpnia mają tu się znaleźć wszystkie mapy - tylko wtedy będą ocenione. Prace może być złożona w jakikolwiek dzień podczas trwania konkursu. Tu też dzieła zostaną ocenione.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Sir John 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 12
Skąd: Z Anglii.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 14, 06:18   

Ok, ja moją dziś umieszczę. To będzie moja 1 mapa w karierze mapmakera
 
 
Wilk Diuc Volpe 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Wiek: 24
Posty: 11
Skąd: Elbląg
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 14, 08:40   

NOWA WERSJA PONIŻEJ
Ostatnio zmieniony przez Wilk Diuc Volpe 25 Sierpień 14, 07:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sir John 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 12
Skąd: Z Anglii.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 14, 10:02   

http://speedy.sh/SJcjU/Inwazja-by-Sir-John.map ok ten link jest na moją mapę (najmniejszy rozmiar, bo myslałem o kombinowaniu ze screenami, a ctrl+, mi nie działa :(

[ Dodano: 19 Sierpień 14, 11:04 ]
Jest możliwość wcześniejszej oceny zamieszczonych map by można było ewentualne poprawki zrobić?
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 14, 10:51   

Nie macie do nich fabuły? :( Myślę, że skoro jest jeszcze trochę czasu to możecie poprawić mapy, ale raczej na podstawię własnych przemyśleń, a nie cudzych ocen

Edit. Sir John, polecałbym zastosować się do moich rad z poprzedniego tematu i zrobić nową, lepszą mapę, bo ta, nie oszukujmy się, nie jest najlepsza :/
Edit2: Wilku Diuku Volpe, Tobie też polecałbym zobaczenie moich rad, a zwłaszcza tej co do kwadratowego krajobrazu.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 14, 12:23   

Zanim rozpoczniemy ocenianie jest jeszcze dużo czasu, więc tak jak Threeth poleciłbym wam doszlifować mapy. Przyjrzyjcie się regulaminowi konkursu i zobaczcie, za co możecie zdobyć dodatkowe punkty.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wilk Diuc Volpe 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Wiek: 24
Posty: 11
Skąd: Elbląg
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 14, 16:19   

NOWA WERSJA PONIŻEJ
Ostatnio zmieniony przez Wilk Diuc Volpe 25 Sierpień 14, 07:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sir John 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 12
Skąd: Z Anglii.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 14, 10:49   

http://speedy.sh/ZyWXX/Inwazja-by-Sir-John-2.map (to moja 2 mapa konkursowa w wersji beta) (będę miał jeszcze 1 mape)

[ Dodano: 21 Sierpień 14, 12:42 ]
Fabuła do wszystkich map
będzie gotowa na 24-15 czerwca :)
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 14, 12:10   

Ok, nie ma co się spieszyć ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Sir John 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 12
Skąd: Z Anglii.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 14, 14:33   

http://speedy.sh/HRBHA/Inwazja-by-Sir-John-3.map FABUŁA BĘDZIE W PRZEDOSTATNI DZIEŃ KONKURSU
 
 
Wilk Diuc Volpe 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Wiek: 24
Posty: 11
Skąd: Elbląg
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 14, 08:31   

http://speedy.sh/ynppZ/Powstanie-by-Wilk.zip
ZNOWU NOWA POPRAWKA I OSTATNIA ZARAZEM :idea:
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 14, 15:32   

Ja dzisiaj umieszczę moją mapkę.

[ Dodano: 26 Sierpień 14, 18:37 ]
Moja mapa konkursowa (fabuła w opisie mapy)
http://speedy.sh/KgKnh/Te...-konkursowa.rar
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 14, 17:50   

Kurcze to już dzisiaj. Mapa gotowa, ale muszę jeszcze fabułę jakąś napisać. Pewnie wyrobię się do wieczora.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 14, 18:08   

Ano dzisiaj :D . Dziwie się, że póki co jedna osoba wystawiła mapkę :D (ze mną dwie)

Mam nadzieję, że nawiązanie fabuły do mojej poprzedniej mapy konkursowej nie będzie zaniżać punktów. Chcę po prostu wszystkie moje mapki lokować w jednej wymyślonej przeze mnie historii.

Fabuła

A jednak, udało im się podstępnie zdobyć cieśninę między wysokimi, nie do przebycia wschodnimi górami. Nikt nawet nie śmiał przypuszczać, że kiedyś do tego dojdzie. Armie Sinfgardu zajmują nasze ziemie kawałek po kawałku. Już prawie całe północne wybrzeże zostało zajęte przez naszego wroga. Jedynie Dragao Vermelho jeszcze się broni, ale to już nie potrwa długo. Eagle Mountain to ostatnia należąca do Argonii twierdza na wyspach. Cały kraj głoduje. W stolicy są ogromne braki w spichlerzach. Jest tylko kwestią czasu kiedy dojdzie tam buntu.

Odprawa

Buntownicy wkroczyli na wyspę, a zwiadowcy donoszą, że armia Sinfgardu jest coraz bliżej naszej twierdzy. Dodatkowo musimy zebrać żywność i wysłać ją do głodującej stolicy nim nasz wróg zablokuję wszystkie szlaki morskie. Jeśli mamy się obronić, to musimy odbudować pradawne mury chroniące naszą twierdzę.



DOWNLOAD
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 14, 18:49   

Wow Nidor, ale świetna mapa już pobieram muszę sobie zagrać ;)
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz