ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Samsung zamienił się w... - czyli problem z komórką
Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 13:44   Samsung zamienił się w... - czyli problem z komórką

Nie będę gorszył nieletnich i niewinnych. :mrgreen:

Do rzeczy - mój telefon Samsung Trend wczoraj przestał działać. Ot, wyłączył się, że akurat biegłem sobie to uznałem, że mogłem przypadkowo nacisnąć wyłącznik. Ale od tej pory, mimo wyłączenia, cóż... wibruje :D Tak jakby ktoś do mnie dzwonił. Pozostaje tylko wyciągnąć baterię. Włożę ją - telefon się "włącza" (czytaj: animacja początkowa ale już bez możliwości wklepania PIN-u), czarny ekran i wciąż tylko wibracje.

Ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić? :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 14:42   Re: Samsung zamienił się w... - czyli problem z komórką

Crux napisał/a:
Ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić? :D


Sprzedaj koleżance :D

A tak na serio, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Do tej pory jedynie udało mi się odratować zalanego htc i z tego doświadczenia wiem, że smartfony to kapryśne urządzenia. W moim wypadku raz się telefon poprawnie włączał, raz nie, czasem się resetował, aż po pół roku takiego działania samo się naprawiło do reszty :D Jest szansa, że może mu "przejdzie".

Najlepiej pytać wujka googla i koniecznie sprawdzać na zagranicznych forach, jest większa szansa, że ktoś już miał coś takiego. Wygląda to na prawdę dziwnie, zwłaszcza, że telefon ani nie spadł ani nic. Jak nic nie będzie na necie to niestety serwis.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 14:46   

Serwis... tak to się pewnie skończy. I tylko przeraża mnie lekko wizja, że jakiś programista mógłby z nudów zacząć przeglądać co znajduje się w środku telefonów które mu przysłali...

Dobrze, że przy kręceniu produkcji kociołka Panoramiksa to ja stałem za kamerą. :D

Edit: na razie ten telefon rozładowałem do końca. Nie ładowałem go jednak w nocy bo, jak się domyślacie, ciężko spać w sytuacji gdy coś Ci non stop... wibruje. :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 15:00   

Też mam Trenda i nienawidzę go włączać, bo zawsze albo trzymam przycisk za krótko, i telefon tylko wibruje i zaraz się wyłącza, albo trzymam za długo i telefon dostaje jakiejś padaczki ( co chwila wibruje, przestaje i znowu wibruje xD ). Ogółem trochę się na nim zawiodłem po pewnym czasie użytkowania, ale na szczęście taki problem jak Twój mi się nie zdarzył i niestety nie wiem jak Ci pomóc. Zobaczymy co będzie, jak go naładujesz do końca.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 16:58   

Samsung Trend to prawdziwe dziadostwo, ale tak to już jest ze smartfonami, które potrafią zwracać energię do sieci zamiast się z niej ładować.

Ojcu zgrywałem kilka plików na sd ( przez PC ) i wszystko było w porządku. Następnego dnia już był martwy. Praktycznie nie dało rady go włączyć, gdyż pokazywało się jedynie logo. W moim przypadku to akurat telefon doznał turbo rozładowania przez noc. Dlatego podłącz telefon pod ładowarę i spróbuj go wtedy włączyć.
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 21:54   

Dobra, wyciągnąłem kartę SIM i to ustrojstwo się włączyło. Ładuję dziada.

Jakieś mądre pomysły? :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 13:00   

Jak się naładuje to włóż kartę z powrotem :P . Ewentualnie sprawdź, czy karta będzie działać w innym telefonie, bo problem może leżeć nawet po jej stronie, choć to mało prawopodobne.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 23:13   

Telefon działa ale nie da się zablokować klawiatury. Wniosek - zepsuty przycisk włącz/wyłącz/zablokuj.

Korzystając z gwarancji oddałem w serwisie swojego operatora. Skądinąd pani konsultantka była zachwycona całą tą historią.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 14, 09:26   

Cóż, wada wrodzona albo go gdzieś niechcący upuściłeś. Mój LG Swift L5 II po kilku przypadkowych rąbnięciach o podłogę jest wciąż w 100% sprawny, więc telefony z tej firmy na tą chwilę mogę polecić ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 14, 20:45   

@up
Zgadzam się, też mam "eldżika" (Swift L7 II) i sprawuje się świetnie, chyba że chcesz pograć w jakieś bardzo wymagające gry. Poza tym jest wytrzymały.

@top
To raczej wada wrodzona, bo wiele Trendów tak ma.

@down Dobry wybór, ale jeśli chcesz wiedzieć telefony z serii Swift L nie są najlepsze, dużo lepszym wyborem byłby np. LG G2. Ale to twój wybór ;)
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 22 Sierpień 14, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 14, 07:49   

Te Trendy to albo jakieś przeklęte, albo wadliwe sprzedają.

Dziś się obudziłem, miałem nastawiony budzik, nie dość że nie zadzwonił, to jeszcze się zawiesił; jak go dotknąłem to był gorący, klawisze funkcyjne się świeciły a ekran był czarny. Nie działał przycisk blokowania, musiałem wyciągnąć i włożyć baterię, żeby go w ogóle zrestartować. Przez tę zwiechę w nocy zeżarło mi 60% baterii. Dodam, że telefon dostałem na święta, rok temu, noszę go w etui i jeszcze chyba ani razu mi nie upadł.

Jak się skończą doładowania, to biorę LG...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 14, 12:44   

Moja siostra i mama mają Trendy, oba po naładowaniu 100 % baterii trzymają max. dzień. Jeszcze ledwo co je się da naładować, bo bardzo szybko się gniazdo(?) psuje i trzeba je ustawić tak, żeby w ogóle ładowało.

(Tak, wiem, użyłem słowa ładować 3 razy w 2 zdaniach :P )
 
 
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 14, 15:43   

Mój telefon wytrzymuje 7dni bez ładowania :D
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 14, 15:50   

Mój tata ma tego super wytrzymałego Samsunga to mu wytrzymuje 3 tygodnie ;)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 14, 12:02   

Twój tata ma Samsung XCover 2, czy jakiegoś Samsunga Solida ? Jeśli chodzi o baterię Trendów to wygląda na to, że albo się szybko zużywa i trzeba kupić nową, albo jest problem z aplikacjami, które żrą baterię. Polecam sprawdzić na co idzie bateria poprzez ustawienia->bateria. Grzanie się telefonu jest złym znakiem bo następnym razem może się przegrzać na amen.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz