ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Znaczki xD
Autor Wiadomość
Darius 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza Krzyżowca
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 14, 20:23   Znaczki xD

Witam,Mam mały problem zainstalowałem sb wrogów z Warchesta ( wybaczcie jak nie tak się to pisze )do Twierdzy:Krzyżowiec (wersja 1.1) i mi się litery zmieniły np. zamiast ż mam
jakiś znak jest to tylko przy literach typu ż.ą,ó itd. Proszę o pomoc! Z góry dzięki :-/
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 14, 20:56   

Nic na to nie poradzisz niestety. Krzaczki będą występowały, chyba, że kupisz org. Warchesta
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Darius 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza Krzyżowca
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 14, 21:06   

A w instrukcji instalacji postaci znalazłem coś takiego ,, 3. Pliki językowe dołączam bonusowo ponieważ polska wersja
gry po zainstalowaniu nowych przeciwników się "wykrzacza"
czyli zamiast liter macie różne dziwne znaki ;)
Aby temu zapobiec wklejamy do wymienionego wyzej folderu plik
crENG.tex z tym że zmieniamy jego nazwę na cr.tex ,, Jakieś dziwne to wszystko :P
@EDIT
Pobawiłem się plikami i mam Angielską wersje :roll:
@EDIT2 Znowu się pobawiłem plikami i w ogóle nie mam napisów... :evil: tylko np.
jak włączam grę to mam w 3 kolumnie od góry e z jakąś kreską na górze :P
@EDIT3 Jest zamiast Krzaczków mam litery tylko zamiast ż mam z ale lepsze to niż krzaczki
XD :mrgreen:
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 8 Czerwiec 14, 13:02   

No widzisz jaka zabawa xd. Tak jak nazwa wklejonego pliku wskazuje - crENZG.tex - jest to plik z angielskiej wersji, który zmienia napisy na angielskie. Dzięki temu nie ma krzaków, no ale jest po angielsku. Coś za coś ;].

Btw. jak sprawiłeś, że po takich zabawach udało Ci się zamiast krzaków uzyskać taki efekt, że mie ma po prostu ogonków? :D Ciekawa sprawa..
 
 
Darius 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza Krzyżowca
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 8 Czerwiec 14, 20:25   

Mnie się pytaj... xD W necie szukałem nic nie było to sam zacząłem się bawić
Reinstale gry i jeszcze raz Przeciwników z Warchesta instalacja spolszczenia, nic nie dało
jeszcze raz tym razem przeczytałem ,,CZYTAJ TO!!,, ( coś w tym stylu ) i pozamieniałem
coś w nazwie chyba cr.tex wrzuciłem to do plików z grą i dałem Spolszczenie...
czyli w sumie dałem wszystko do gry co miało związek z polską wersją xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz