ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Marzec 14, 18:19   Łódź

Co sądzicie o tej łódce?: http://www.strongholdcrusader2.com/?page_id=7

Moim zdaniem jest to świetny pomysł. Atak na wroga z zaskoczenia od strony morza, to coś o czym zawsze marzyłem w Krzyżowcu jedynce :D . Oby się nie okazało, że jest to tylko ozdoba, jak w dwójce.

Dziwią mnie jednak podziurawione żagle i to, że brakuje na statku kapitana czy też załogi. Mam nadzieję, że to naprawią. Poza tym, sam model żagli jest trochę kanciasty, plus statek stoi na płyciźnie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Maciek 12 Marzec 14, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 11 Marzec 14, 23:25   

O ile pomysł mógłby być ciekawy i na pewno wielu z nas chciałoby użyć statków w SHC2, mam wrażenie, że będzie właśnie tak jak w dwójce. Może statek będzie związany z jakimś zadaniem w kampanii, ale idea okrętów używanych w walce nie pasuje mi do serii SH.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 14, 16:25   

SC2 już wyszedł, więc mam pytanie do grających, czy zauważyliście jakąś namiastkę morskich bitew, handlu lub podróży? Czy może ten statek jest tylko ozdobą? :)
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 14, 17:27   

O ile się nie mylę, to jest on tylko w samouczku potrzebny do wprowadzenia, po prostu z niego "wychodzimy" na pustynny ląd i zaczynamy przygodę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz