ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Która część ma najlepszą fabułę?

Która część ma najlepsza fabułę?
SH 1
65%
 65%  [ 57 ]
SH:C (historyczne kampanie)
16%
 16%  [ 14 ]
SH 2
14%
 14%  [ 13 ]
SH: L...
3%
 3%  [ 3 ]
SH: CE
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 87
Wszystkich Głosów: 87

Autor Wiadomość
donald040 
Wolny chłop

Gra w: SH, SHC, SH2, SH Kingdoms.
Posty: 64
Medale: Brak

Wysłany: 8 Grudzień 13, 08:20   

1 Miejsce - Stronghold 1 - Bardzo przyjemna fabuła, gdyż była to moja pierwsza twierdza.
2 Miejsce - Stronghold 2 - Oryginalna fabuła, przedstawiona w formie filmu.
3 Miejsce - Stronghold 3 - (gdybyście o tym pomyśleli :-P ) Ale jeśli już to Stronghold Legends.
 
 
1234567890 
Osadnik

Posty: 29
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 14, 21:25   

SH1 - dobre kampanie, wszystko ładnie dopracowane, nawet do mapek nie mam zażalenia.
SHC - Kampanie skirmish mają zbyt szybko rosnący poziom trudności i to jest jedyna wada (mimo to dotarłem do misji 20 i 58), ale kampanie historyczne:
- Wici wojenne - łatwa i prosta kampania, mapy bez zastrzeżeń, brak trudnych misji.
- Podboje Saladyna - trochę trudniejsza kampania, ale mapy bez zastrzeżeń
- Królewska krucjata - zbyt trudna, a map nie mogę ocenić, bo jej nie przeszedłem.
- Państwa krzyżowców - kampania skirmish, która bez szybkiego ataku jest dla mnie czarną magią (pomimo, że w każdej misji używam szybkiego ataku, to nie mogę przejść misji 4)
SH2 - kampania ekonomiczna jest dobra, z mapą nie ma zastrzeżeń, ale wojenna jest trudna już w 3 rozdziale (utknąłem w nim)
SHL - kampanie legend są za trudne, jedyny prosty szlak legend to ten najłatwiejszy szlak.
SHCE - ma za trudną kampanię (już 1 misja może być czarną magią, ale ja jestem w 5)
Głos mimo to oddaję na Jedynkę.
 
 
donald040 
Wolny chłop

Gra w: SH, SHC, SH2, SH Kingdoms.
Posty: 64
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 14, 14:20   

Masz rację 4 misja w państwach krzyżowców jest trudna do tej pory nie chciało mi się z nią męczyć. Królewską krucjata to chyba najlepsza kampania krzyżowca bo przynajmniej była trudna, podziwiam misję 3 bo była najtrudniejsza i ciekawa. Wszędzie zrobiłem anty-asasynowy mur ale te balisty ogniowe tak mnie męczyły że za każdym atakiem zabijały mi połowę kuszników. Wtedy kiedy miałem już wygrać owe balisty mnie podpaliły a arabscy zbrojni przedarli mi się na rogu mapy i nie miałem jak wyszkolić zbrojnych żeby ich zabili ani cofnąć kuszników na siedzibę bo mnie podpalili i dobiło mnie kilkunastu zbrojnych. Taka historia.
Ja co do SH2 wygrałem całą kampanię militarną w tydzień.
Ach jak przyjemnie coś opowiedzieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz