ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Lego
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Lipiec 13, 21:35   

Bo ja wiem czy zaraz dorośli? :D Btw. nie wiem czy znasz LUGPol.
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 21:58   

No nie wiedziałem o tym muszę przyznać że mnie zaciekawiłeś tym, może kiedyś się tam wybiorę :)
 
 
Refus 
Osadnik

Gra w: Kingdoms, 1, Crusader
Posty: 49
Skąd: Zamość
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 14, 16:11   

Ja miałem dużo rzeczy z serii City, miałem podkładkę na budowe, ale i tak mój ulubiony zestaw to wieża + taran :D
 
 
gry online 
Wędrowiec

Gra w: niemal wszystkie gry
Wiek: 46
Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 14, 16:37   

A pamiętacie lego z lat 90tych ? :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 8 Styczeń 14, 19:27   

Niestety nie ;) . Wiem tylko, jakie wtedy były zestawy, tak mniej więcej. Pamiętam tylko katalog z '97, jak zachwycałem się ówczesnymi seriami zamkowymi, albo pirackimi. Za czasów mojej największej aktywności (lata 2002-2005) były akurat beznadziejne zestawy niestety... I oczywiście teraz, jak już się Legiem nie bawię, są znowu fajne serie. Aż nie mogłem się powstrzymać i zakupiłem sobie dwa z serii The Lord of the Rings: Atak na Wichrowy Czub i Przybycie Gandalfa :D . Taka seria się już raczej nie pojawi, a bardzo lubię LEGO i uwielbiam twórczość Tolkiena, więc stwierdziłem, że chociaż ze 2-3 zestawy muszę mieć :D .
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 14, 14:21   

Pamiętam doskonale zestawy z początku lat 90 oraz końcówki 80. Do dziś mam parę zestawów z tamtych lat pochowanych w różnorakich pudłach. Według mnie stare zestawy miały swój niepowtarzalny klimat. Idealnym przykładem jest seria castle z lat 80 i do połowy 90, która jest po prostu genialna :D

Z Władcy Pierścieni i Hobbita żadnego zestawu nie widziałem na żywo, jednakże na YT przeglądałem różnorakie prezentacje i muszę stwierdzić, że są za...super :D

W lato zeszłego roku, Lego miało bardzo fajną promocję. Za zakup paliwa na stacji Shell dostawało się mały model z klocków, legendarnych samochodów Ferrari. Udało mi się zdobyć kilka modeli. Raptem kilkanaście klocków a modele bardzo przyzwoite i cieszą oko.
 
 
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 14, 21:24   

moim ulubionym zestawem były zamki i takie tam jak ja i moi kumple byliśmy mali to bawiliśmy się w twierdze ach jakie to były fajne czasy nie wiem czy nie powrócić do lego
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz