ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[turniej] Turniej walk w Twierdzę 2

Ile ma trwać turniej?
Jedniodniowa
40%
 40%  [ 2 ]
Kilkudniowe
60%
 60%  [ 3 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
DokGrej 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza 2 Deluxe
Wiek: 25
Posty: 10
Skąd: Luboń
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 13, 15:59   [turniej] Turniej walk w Twierdzę 2

Witam wszystkich.
Mam propozycję na turniej w Twierdzę 2.
Będą 3 części
Pierwsza część to 2vs2
Druga część to 4vs4
Trzecia część 2vs2
A finał 1vs1
Zapraszam do składania swojego zdania
Pozdrawiam DokGrej :lol: [/u]
Ostatnio zmieniony przez Kacper 9 Grudzień 13, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 13, 17:08   

Jeśli zbierzesz 8 osób, które nie zrejterują, to jesteś geniuszem.
 
 
Lord Manikn 
Wędrowiec

Gra w: 1, Crusader, 2, Legends, Extreme, 3, Crusader
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Legnica
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 13, 05:09   

Napiszę ci kilka punktów a ty je spełnij
1.Znajdź minimum 8 osób , żeby były co najmniej ćwierćfinały
2.Najlepiej niech nie będzie lagów.
3.Nie wiem czy ktoś teraz będzie chętny
4.Co zrobisz jak nagle w trakcie gry wyłączy się granie i wywali do głównego menu ?
5.Podaj zasady , np. PT , ile kasy , kto losuje strony itd.
6.Nagrody - o coś trzeba :)
7.Kiedy ?
8.Każdy musi mieć gg co najmniej , aby była jakaś komunikacja
9.Nie lepiej ustawić turniej 2 na 2 , bez dziwnych zmian.
10.czemu finał 1 na 1 skoro gramy 2 na 2 ?

Chyba wszystko , jeśli coś przeoczyłem to to napiszę , jeśli spełnisz te punkty ja jestem na tak , chcesz to napisz mi na gg kiedy się zaczyna i jakie są reguły gry i po ilu
Moje gg : 45200337

Pozdrawiam
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 13, 14:32   

Ja jestem za, wprawdzie raczej gadać przez micro bym nie mógł ale zgadać się można na skypie w konferencji pisemnej, czy przez GR.

I skoro nie powiedziałeś szczegółów, to ja proponuje start 150g, bez czasu pokoju, mapa stepy najlepiej bo jest najrówniejsza, ew. wulkan, poza tym 4vs 4 nie wyjdzie, maks. 3vs3 z czego i tak byłbym zadowolony.

Także jeśli znajdą się chętni byłbym za paroma dość kontrowersyjnymi zasadami jak brak rycerzy, łuczników konnych, czy tarcz, albo limit wież bo moim zdaniem te elemeny niszczą trochę rozgrywkę i polega ona tylko na milionie łuczników konnych + tarcze i zamiast różnorodności bitewnej mamy jałową rozgrywkę jak w SHC multi, ale zdaje sobie sprawe że to dość kontrowersyjne propozycje i pewnie nikt ich nie poprze.

e. Co do mapy można także wybierać z szerokiego wachlarza map użytkowników, na SHHeaven jest ich mnóstwo, do 2vs2 świetna jest ta: http://stronghold2.heaven...HJpbmdzIjt9fQ== , wprawdzie nie w 100% zrównoważona, ale myśle że różnice są tak niewielkie że nie zaważy to zbytnio na rozgrywce.
Ew. mogę opublikować dwie mapy mojego autorstwa, ale wątpię żeby ktoś z forum interesował się mapami do SH2. Jedna z nich, na czterech graczy, jest w 100% wyrównana, a druga tak gdzieś w 90% ale ma o wiele bogatszą szatę roślinną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz