ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z przestępczością
Autor Wiadomość
szmk 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 1 Wrzesień 13, 14:43   Problem z przestępczością

Siema
Mam problem w 7 rozdziale (obrona opactwa)
Otóż nie wiem czy to jest jakiś błąd gry czy może ja coś źle robię ale nie umiem polepszyć wskaźnika przestępczości, mam zbudowane strażnice, sąd, gildie katów, dyby, miejsce chłosty i krzesło piętnowania, a strażnicy sobie z tego nic nie robią i siedzą na d.pie, a przestępcy stoją w miejscu i się rozglądają na lewo i prawo, a popularność spada na łeb na szyję, co robić? z góry dzięki za pomoc :)
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 15 Wrzesień 13, 12:46   

zalezy gdzie postawiles straznice musisz postawic blisko spichlerza lub domkow, a gildia katow jest niepotrzebna bo sedzia moze uzyc sprzetow, np. masek osla :) Nie wiem czy to cos pomoze, ale sprawdz
 
 
Lord Manikn 
Wędrowiec

Gra w: 1, Crusader, 2, Legends, Extreme, 3, Crusader
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Legnica
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 13, 03:32   

Najlepiej tobie zbudować domki i przy domkach sąd i 2 strażnice , wtedy przestępcy będą od razu łapani i nic nie zostanie skradzione :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz