ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
10 Czerwiec 13, 15:40
[misja] Wielki turniej Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 13, 15:57   

Pewnie kolega się wystraszył, jak zobaczył taki negatywny odzew. Tak to niestety u nas od zawsze działa... pojawi się ktoś z pomysłem to zaraz jest krytykowany, albo nie ma żadnego wsparcia.
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 13, 16:25   

Co prawda trochę czasu minęło, ale wydaje mi się, że taki turniej to bardzo dobra sprawa, przede wszystkim jako ciekawa reklama dla strony/forum. Można się reklamować po innych portalach/serwisach z taką inicjatywą, wydaje mi się, że kwestia nagród też nie byłaby dużym wyzwaniem.

Zawsze może coś zaoferować administracja strongholdnet, można pogadać z gry-online lub innymi tego typu serwisami. Myślę, że znalazłby się ktoś zainteresowany by wspomóc taką inicjatywę, przede wszystkim trzeba próbować, no i mieć w ręku jakieś sensowne argumenty. W końcu więcej użytkowników na stronie to tym samym więcej potencjalnie klikających w bannery reklamowe.
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 13, 15:04   

Ja tam jestem za, mógłbym zagrać, ale najpierw muszę ogarnąć sprawę z grupowaniem jednostek bo klawa mi nawala że szok.

PS. Podział na ligi jak dla mnie ok, tylko że znowu trzeba by było trochę osób uzbierać...
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 13, 20:54   

Jeśli chodzi o podział na jakiś ligi, to w chwili obecnej na moje oko pozbawione byłoby to sensu przynajmniej na razie. Po pierwsze trzeba byłoby przeprowadzić taki podział według konkretnego kryterium - a wiek, płeć, czy nawet doświadczenie rozumiane jako liczba lat spędzonych przed Twierdzą wydają się być trochę na siłę. Po drugie problem stanowić będzie zapewne liczba zawodników, nie wspominając już o jakichkolwiek
nagrodach etc.
 
 
Ja1 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 22 Lipiec 13, 21:12   

Miałem już tutaj nic nie pisać,ale po prostu nie da się przejść koło tego obojętnie. Takie turnieje to powinien organizować administrator/moderator , z reklamą na gdzie tylko możliwe i wtedy nie wierzę że nikt by się nie zgłosił, naprawdę czy tak to tak wiele? Kiedy ostatni raz był turniej organizowany przez kogoś w "władzy" ?Chyba nigdy... A potem tylko zdziwienie że nikt nie pisze na forum, że nikt na forum nie wchodzi. Ale ja się pytam po co ? Żeby dowiedzieć się który przeciwnik jest silniejszy, ale stworzyć X map w które nikt nie gra i jeszcze trzeba się dopominać albo łaskawie prosić żeby ktoś pobrał , zagrał i ocenił. Jak dla mnie to cofacie się w rozwoju ...

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
No proszę czyżby powrót Kamilka albo ktoś z LA, bo już pamiętam, że napisałeś kiedyś coś głupiego.


Równie głupiego? Przecież to są twoje słowa. Wystarczyc spojrzec na twoje posty.
Czy coś tutaj co zacytowałem nie jest prawdą , czy cokolwiek przekręciłem?
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 13, 22:10   

Nie będzie tylu graczy, żeby zrobić podział na ligi, więc to na pewno odpada.
Ty powyżej... turniej już był organizowany przez administracje, ale moim zdaniem zbyt ambitnie i zamiast jednego porządnego to było kilka "porządnych" ze zbyt małą frekwencją. Nie rozumiesz sposobu w jaki działa to forum, co Ty możesz wiedzieć mając 21 postów na koncie? Stronghold to nie jest już gra, w którą gra dużo osób, więc to oczywiste, że na forum nie ma wielu ludzi. Tworzenie map to całkiem inny temat i nie wiem po co go tutaj przytaczasz... np. dla mnie nawet jak nikt w nią nie zagra, to lubię to robić, bo sprawia mi to przyjemność, a teraz robimy wspólnie coś, co zmieni to pojęcie na zawsze!
Obstawiam, że jesteś Elmo, a jeśli to nie Ty, to jesteś kimś jego pokroju, więc wdawanie się w konwersacje z tak zacofaną emocjonalnie osobą, jest bezcelowe i nie doprowadzi do niczego. Postaram się już nie odpowiadać na te idiotyczne posty, ale będzie ciężko xd.
 
 
Ja1 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 13, 00:29   

Zacytowałem wszystko to co napisałeś w w poprzednich postach,a skoro sam twierdzisz że są idiotyczne to już nie muszę chyba mówić jaki ty jesteś. Ale mam z cb beke koleś :-D
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 09:32   

Z chęcią uczestniczyłbym w takim turnieju, jak widzę w Hali Sławy już nie raz były organizowane jakieś turnieje, ale że widzę że forum ma już swoje lata, trochę już stoi a ja dopiero co dołączyłem, domyślam się że te turnieje o których wspomniałem to odległa przeszłość. Mimo wszystko jak mówiłem wcześniej, bardzo chętnie uczestniczyłbym w takim turnieju, zebrało by się jeszcze kilku ludzi i od razu była by świetna zabawa, sam mogę postarać się zaciągnąć na forum 2 kumpli którzy równie jak ja uwielbiają "Zdrową rywalizację" :)

P.S: Doświadczenie gracza nie zależy od jego wieku, stażu w Twierdzy, tylko od tego jak gra ;)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 09:50   

Pierwsza sprawa - turniej MUSI zostać rozegrany w ciągu jednego dnia. Inaczej nie ma szans na to, że dojdzie do skutku. Już wiele razy ja, czy DonKamillo mówiliśmy o tym.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 09:56   

Lutel to prawda, ale tutaj pojawia się ten drugi problem, że nie wszyscy tego dnia mogą rozegrać swoją walkę. Zawsze coś stoi na przeszkodzie, ale można spróbować. Ostatnio w shc odbywały się nawet eventy po 64 graczy i wszyscy rozgrywali swoje pojedynki, więc trzeba mieć dobre nastawienie.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 10:11   

Oczywiście, skoro na GR, czy wcześniej GSA gracze dawali radę rozegrać mecze w ciągu jednego dnia, to tutaj też musi to się udać. Inaczej część zapomni, albo nie będą mieli czasu na grę. A tu sprawa jest jasna - kto przyjdzie ten gra i koniec.
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 10:39   

No i wszystko jasne, teraz tylko sprawa kiedy i w jakich godzinach można by zrobić i ten turniej i kto byłby przewodniczącym :)
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 13, 14:14   

EDIT: Wątpię czy się uzgodni co do czasu rozegrania turnieju , i to w jeden dzień, tym bardziej że są wakacje :roll:
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Lipiec 13, 14:25   

No cóż. Trzeba będzie podać jeden konkretny termin z odpowiednim wyprzedzeniem i kto będzie chciał i mógł, to zagra, a jak komuś nie będzie pasowało no to trudno, będzie musiał spróbować następnym razem. Nie da się w kwestii terminu uzyskać konsensusu, a przynajmniej jest o to bardzo ciężko.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 16:13   

Siwy napisał/a:
jest o to bardzo ciężko.

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
Po prostu zrobić 1 termin, zobaczyć czy wypali, jak będzie zainteresowanie, można będzie pomyśleć o drugiej edycji.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz