ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
10 Czerwiec 13, 15:40
[misja] Wielki turniej Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
jacus1995 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 13, 10:09   [misja] Wielki turniej Stronghold Crusader

Witajcie wszyscy. Co sądzicie o utworzeniu takiego przedsięwzięcia? Ostatni raz Multiplayer'a grałem z 4 lata temu...

Co sądzicie o ty? Generalnie do tego potrzebowałbym jakiejś stronki internetowej. Znacie ludzi co się tym zajmują? Oczywiście nie za darmo. Pieniądze mam na zorganizowanie turnieju, nawet na nagrody, może nie jakieś wyczesane ale myślałem o jakiś koszulkach + kubkach dla MVP może jakiś pendrive jak uda mi się z ojcem zagadać bo ma sklep ze sprzętem elektronicznym.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 13, 11:27   

Turniej zawsze można zorganizować na naszym forum. Już nie raz odbywały się tu jakieś turnieje. Wpierw jednak trzeba uzbierać trochę "ludu". Przede wszystkim poczekałbym jeszcze z 2 tygodnie. Jak są wakacje, to zagląda tu więcej osób.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 13, 17:45   

No, no pierwszy raz widzę tak zaangażowaną osobę. Tylko tutaj pojawia się pytanie dla kogo chcesz zorganizować ten turniej? Tak na prawdę istnieje ogromna różnica między graczami początkującymi i tymi, którzy znają już chociaż podstawy. Trzeba znać się na tej grze, żeby coś takiego organizować. Może nie wiesz, ale w świecie shc bardzo często są organizowanie turnieje, ale jednak tylko o pozycje, nie ma żadnych nagród. Utarło się, że strony do nich zakładane są zazwyczaj na hostingu "wix.com", tak więc założenie strony to żaden problem, nawet jeśli się nie znasz. Sam organizowałem już kiedyś taki turniej. Jeśli ma to być turniej dla Polaków (jakimś arabom nagrody chyba nie prześlesz), to trzeba ustalić dla jakiej grupy. Np. jakbym wziął udział w takim turnieju z AKTYWNYMI OBECNIE użytkownikami forum, prawie na pewno bym wygrał. Po za tym gra "noobska" całkowicie różni się od gry "expertów". Musisz bardziej sprecyzować temat.
EDIT: Nie wiem jaki macie związek z serwisem "gry-online.pl", ale jeśli tam ogłosiliby taki turniej (nawet przy opisie gry Stronghold: Crusader), mogłoby się zgłosić mnóstwo osób. Ale to już grubsza sprawa.


S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 10 Czerwiec 13, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 13, 18:07   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Po za tym gra "noobska" całkowicie różni się od gry "expertów". Musisz bardziej sprecyzować temat.

Podzielić na kategorie. Tak trochę jak w boksie, tylko, że tam jest wagowo.
 
 
 
jacus1995 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 13, 11:42   

Ja znam grę bardzo dobrze, gram w to z 8 lat. Ale strasznie dawno w MP. Prezentuje dosyć dobry poziom gry i raczej kieruje to do doświadczonych graczy.Ale w sumie z tymi kategoriami to ciekawy pomysł. Albo Może na ligi podzielić czy coś w tym stylu.

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Nie wiem jaki macie związek z serwisem "gry-online.pl", ale jeśli tam ogłosiliby taki turniej (nawet przy opisie gry Stronghold: Crusader), mogłoby się zgłosić mnóstwo osób. Ale to już grubsza sprawa.


S.


Ilość nie zawsze idzie w prze z jakością. :]
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 13, 14:49   

Obawiam się, że jednak nie znasz bardzo dobrze tej gry. Bardzo mnie denerwuje, jak ktoś pisze, że gra 8 lat i wie wszystko. Multiplayer i singleplayer to dwie inne bajki. Nie ma tam praktycznie nic wspólnego. Mogę się oczywiście mylić, wtedy zwrócę honor, ale to widać chociażby po sposobie w jaki piszesz, że jednak nie masz pojęcia o mp. Wymień mi np. 10 dowolnych zasad, 10 podstawowych map, jakie są cheaty i co jest zabronione w grze. Bardzo dobrze, że masz ochotę coś zorganizować, ale lepiej od razu przyznać się, że nie ma się pojęcia na ten temat. Tylko mi nie mów, że nie grałeś 4 lata :D !
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Czerwiec 13, 15:15   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Np. jakbym wziął udział w takim turnieju z AKTYWNYMI OBECNIE użytkownikami forum, prawie na pewno bym wygrał. Po za tym gra "noobska" całkowicie różni się od gry "expertów".





Porażasz skromnością :shock:
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 13, 15:22   

Jak już to szczerością, nie znam tu nikogo kto gra więcej aktywnie w shc, więc mówię jak jest, a to bardzo wąskie grono. To nie jest popularna gra, każdy lepszy gracz zna każdego lepszego gracza.
EDIT. po za tym post nie na temat, nie spamuj ;)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 13, 15:55   

Moim zdaniem turniej można tak, czy siak zorganizować. Niestety na naszym forum ciągle takie inicjatywy graczy są tłumione, bo "jesteś za słaby", "nie wiesz jak grać", "tu nikt nie gra", itp. Nie rozumiem po prostu czemu jak ktoś coś chce zrobić, to nagle się znajdzie 10 osób, które będą odradzać. Niech się kolega wykaże skoro chce. A co za różnica, czy wygra gracz X, czy Y. Przecież tu nie o to chodzi.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 13, 16:53   

Cytat:
Bardzo dobrze, że masz ochotę coś zorganizować

To, że nie ma pojęcia nie jest ostatecznym przeciwwskazaniem. Trochę mnie naskoczyliście, mam wrażenie, tylko nie wiem za co. Napisałem tylko samą prawdę i jak jest, a że nie brzmiało to może najprzyjaźniej, to nie jest powód, żeby brać to do siebie w ZŁYM TEGO SENSIE. Wręcz odwrotnie, chciałem zachęcić kolegę, ale też do tego, aby zapoznał się z tematem lepiej i nie był taki narwany. Sam podobnie postępowałem i raz coś z tego wyszło, a raz nie wyszło, kiedyś nie miałem o czymś za dużo pojęcia. Możemy oczywiście pomóc, na forum jest dużo doświadczonych graczy i myślę, że nie powinni oni brać udziału.
 
 
Ja1 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 12 Czerwiec 13, 01:52   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Np. jakbym wziął udział w takim turnieju z AKTYWNYMI OBECNIE użytkownikami forum, prawie na pewno bym wygrał.


Ty byś wygrał ? Chyba gdybyś był jednyną osobą biorącą udział w turnieju głąbie.

Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Bardzo mnie denerwuje, jak ktoś pisze, że gra 8 lat i wie wszystko.


Nie płacz, neokidzie

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Obawiam się, że jednak nie znasz bardzo dobrze tej gry. Multiplayer i singleplayer to dwie inne bajki. Nie ma tam praktycznie nic wspólnego. Mogę się oczywiście mylić, wtedy zwrócę honor, ale to widać chociażby po sposobie w jaki piszesz, że jednak nie masz pojęcia o mp. Wymień mi np. 10 dowolnych zasad, 10 podstawowych map, jakie są cheaty i co jest zabronione w grze. Bardzo dobrze, że masz ochotę coś zorganizować, ale lepiej od razu przyznać się, że nie ma się pojęcia na ten temat. Tylko mi nie mów, że nie grałeś 4 lata :D !


I po co te docinki ? Aha , bym zapomniał takie prosy jak ty , od razu wszystko wiedzą i odnoszą się z pogardą do innych a siebie uważają za Bóg wie kogo. I kierują się zasadą że żeby wygrać nie można zabić od razu lorda tylko najpierw trzeba zabić całe wojsko przeciwnika a dopiero potem zabić lorda :D Beka z takich oszołowów jak ty.

@jacus1995 lepiej dać sobie ,szkoda czasu , i ew. pieniędzy wydanych na nagrody bo zapisze się góra z 8 osób ,oczywiście cześć zaraz zapomni o tym,część powie że nie chce im się grać i odda walkowera , a reszta zagra 2-3 mecze i na tym się skończy.


Proszę zachowywać się w sposób kulturalny i nie obrażać innych użytkowników. Następnym razem będzie ostrzeżenie. S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 12 Czerwiec 13, 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 13, 07:00   

No proszę czyżby powrót Kamilka albo ktoś z LA, bo już pamiętam, że napisałeś kiedyś coś głupiego. Masz się za cwaniaka kolego, ale przemyśl co napisałeś. Po pierwsze co mają zasady naszej gry w X-CON do tego tematu? Po drugie, to dlaczego nie można powiedzieć, że gra się dobrze w tą grę (na tle forum oczywiście), skoro taka jest prawda. Po trzecie jesteś niekulturalny w stosunku do mnie, kiedy ja Tobie nic nie zrobiłem. Twoje obelgi niższych lotów wcale mnie nie ruszają, a nawet rozśmieszają, jak wyobrażam sobie tą spiętą osobę przed komputerem, próbującą coś zdziałać przeciwko mnie. Nie zmienia to faktu, że naruszyłeś regulamin forum, ale to już sprawa moderatora co z tym zrobi. Po czwarte gdzie odnoszę się z pogardą?
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mogę się oczywiście mylić, wtedy zwrócę honor[/quote:e074314516]
Dla mnie to po prostu nadal szczerość i prawda, a takie gadanie (gram 8 lat itd.), rzeczywiście mnie irytuje, co w tym złego?
 
 
rambo418 
Wędrowiec

Gra w: SH1 , SH:C , SH 2 , SH:L , SH:K
Wiek: 30
Posty: 15
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 13, 09:15   

Cześć wszystkim. Dawno mnie tu nie było... powiem tak kiedyś organizowałem tutaj jakiś turniej, jest z tym naprawdę ciężko bo ludzie są i nagle znikają.
Dlatego uważam że zrobienie stronki turnieju/ligi/organizacji jest bardzo ważne żeby ludzie nie ograniczali się tylko do forum. Zrobić jakąś organizacje zrzeszającą graczy grających w twierdze i organizować ligi, nie tylko w Crusadera. Coś jak ESL. Tylko w takim wypadku ma to sens bo na jednej grze to wszystko padnie. A jak będziemy grać turnieje we wszystkie cześć Stronghold to od razu znajdzie się więcej chętnych, strona będzie żyć i w ogóle będzie wtedy szansa na dłuższy żywot.

Osobiście polecam ci tego Pana www.mmicewicz.pl koleś zna się na robocie i nie jest drogi, a stronki robi świetne. Jakiś czas temu z nim współpracowałem, i byłem bardzo zadowolony. Rozmawiałem z nim na temat gier i też grał swojego czasu w Stronghold'a i jest wielkim fanem tej gry. Więc może pomoże.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 13, 16:18   

Jeśli turniej będzie bez nagród, to nie widzę sensu robić jakiejś płatnej strony, wystarczy ktoś znający się na PHP/Java i zrobić jakiś prosty skrypt podliczający punkty albo po prostu je zapisywać w jakimś pliku i tyle.
 
 
 
Volverin 
Wędrowiec


Gra w: SH, SHC
Wiek: 31
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 13, 13:40   

Czyli turnieju nie będzie? Szkoda, ja na przykład byłbym chętny. Ale musiało by się w to zaangażować przynajmniej kilku znających się na rzeczy graczy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz