ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Camtasia Recorder - pytań i problemów ciąg dalszy
Autor Wiadomość
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 23:08   Camtasia Recorder - pytań i problemów ciąg dalszy

Żeby nie było, że na SB tylko spamujemy, to zakładam temat. : D

1. Czy da się ustawić w tymże programie, aby nagrywał dźwięk tylko z jednej aplikacji? Czy nadal do posłuchania muzyki podczas nagrywania muszę podpinać słuchawki do telefonu? Nie musiałbym też wyłączać FB Messengera, a ostatnimi czasy potrzebuję być w kontakcie z pewnych powodów, a zawsze to dla mnie lepsze niż telefon.

2. Czemu po wejściu w jakiekolwiek zaawansowane opcje "nagrywacza" program wiesza się lub wyłącza? Mogę tylko ustawić nagrywane wejście, mikrofon i rozdzielczość. Jak chcę zobaczyć coś więcej, to spotyka mnie wymieniona już sytuacja.

3. Da się ustawić, żeby program przechowywał nagranie na innej partycji niż ta, na której jest zainstalowany? Oczywiście teraz da się z tym żyć, ale ułatwiłoby mi to nagrywanie.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 23:58   

Odpowiem na trzecie pytanie - W Camtasii (nie "nagrywaczu", który Ci się wiesza :P ) klikasz na Tools -> Options -> na dole masz "Temporary storage folder".

Mi opcje "nagrywacza" normalnie się włączają, więc w drugim pytaniu Ci nie pomogę.

A pierwsze pytanie - chyba się nie da, bo program ma jedynie opcje "Nagrywaj dźwięki systemu", czyli całość.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 13, 19:57   

Lutel napisał/a:
Mi opcje "nagrywacza" normalnie się włączają, więc w drugim pytaniu Ci nie pomogę.

Jaką masz wersję recordera? Bo ja używam tej (tak mi się przynajmniej wydaje) najnowszej (8.0.3 chyba) i mam tak cały czas...
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 13, 00:20   

Już jest 8.0.4 ;) . Natomiast ja korzystam cały czas z wersji 8.0.2.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 13, 02:20   

Niby znalazłem rozwiązanie mojego problemu
http://techsmith.custhelp...3B-options-menu
Tylko, że tego pliku nigdzie nie ma.

[ Dodano: 21 Luty 13, 01:47 ]
Kolejny problem:
Po nagraniu i montażu pliku czasami nie mam dość dużej części nagranego materiału. Widać tylko klatkę, na której było wszystko OK i ruchy kursora. W lewym górnym rogu ekranu pojawia się tylko "Bad version". Problem występuje do momentu zatrzymania nagrywania, niestety, nie wiem kiedy ten błąd występuje, co powoduje utratę dość dużej części materiału filmowego.

[ Dodano: 27 Luty 13, 23:48 ]
Support mi bardzo profesjonalnie pomógł.
Przyczyną problemu było posiadanie ACE Mega CoDecS Pack, który gryzł się z Recorderem, co powodowało zawiechy. Popróbuję z innymi paczkami i zobaczymy jak wyjdzie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz