ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Camtasia Recorder i znikający kursor
Autor Wiadomość
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 29 Listopad 12, 17:00   Camtasia Recorder i znikający kursor

Witam.
Mam problem z programem wymienionym w temacie.
Coraz częściej zaczyna mi znikać kursor. O ile wcześniej mrugał i z nagrywaniem nie było problemu, tak teraz częściej go nie widzę, niż się pojawia. Czy może to być wina wersji HD? W 1.1 tylko mrugał i dało się grać. Podczas oglądania nagranego materiału kursor widać normalnie.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 29 Listopad 12, 22:52   

Jaką masz wersję Camtasii? Pamiętam, że na początku mojej przygody z nagrywaniem tym programem miałem migający kursor. Używałem wtedy wersji 7, która mi osobiście sprawiała dużo problemów przy nagrywaniu Twierdzy z racji rozdzielczości. Szczęśliwym trafem szybko wyszła wersja 8, z którą nie mam problemów.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 30 Listopad 12, 17:12   

Używam wersji 8.0
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 30 Listopad 12, 17:16   

Spróbuj na wersji Krzyżowca innej niż 1.3HD.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 26 Styczeń 13, 12:25   

Dość duży odkop, ale zapomniało mi się trochę o tym temacie.
Prawdopodobnie coś jeszcze pozmieniali w wersji 1.3, bo w starej 1.1 kursor też mruga, ale jednak go widać. Po formacie powróciłem do 1.1 i problem ustał... no, może stał się po prostu mniej uciążliwy.

[ Dodano: 27 Luty 13, 00:09 ]
Przejrzałem sobie internet, forum TechSmitha (twórców czy tam posiadaczy Camtasii) i znikający kursor nie jest tylko i wyłącznie moim problemem. Występuje on w wersji 8.0 i wyżej. Rozwiązanie problemu istnieje, trzeba wejść w Options > Tools i coś tam ustawić, nie pamiętam co. Nie testowałem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz