ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej Stronghold! - zasady i zapisy
Autor Wiadomość
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 12, 18:09   Turniej Stronghold! - zasady i zapisy

Witam!

Od pewnego czasu przymierzałem się do zorganizowania turnieju w pierwszą część Twierdzy. Kilka tygodni temu było nawet jakieś zainteresowanie, ale jakoś do organizacji nie doszło. W końcu zdecydowałem się spróbować :) .

Koncepcja jest następująca:
Zapisy zakończone
- jeżeli zgłosi się czterech graczy, rozegramy kilka rund na mapie Król Wzgórza (wspólnie ustalimy, czy gramy do dwóch, czy trzech zwycięstw)
- jeżeli zgłosi się więcej, niż czterech graczy, rozegramy normalne pojedynki 1vs1
- w przypadku pierwszej opcji wymagane jest stawienie się wszystkich uczestników w jednym momencie w celu rozegrania potyczki (jeżeli w przeciągu 2 dni od rozpoczęcia turnieju, nie zostanie rozegrana ani jedna runda, zasady zostaną zmienione i zagramy dwa pojedynki 1vs1)
- w przypadku drugiej opcji, po zakończeniu zapisów rozlosuję pary, zwycięzcy oczywiście przechodzą dalej, do kolejnego losowania :)
- w przypadku drugiej opcji gracze mają czas do wtorku (25.09.2012) do godz. 20.00 na rozegranie swoich pojedynków
- w przypadku drugiej opcji każda runda będzie rozgrywana na innych zasadach i mapie
- w przypadku drugiej opcji przynajmniej jedna ze stron musi zrobić screena ukazującego wynik końcowy potyczki, natomiast obaj gracze muszą potwierdzić wynik na forum.

Mapy, które mogą wystąpić w tym turnieju:
- Between the Mountains ( do pobrania: http://stronghold.gry-onl...e_Mountains.map )
- Szukasz sojusznika?
- Ośmiu graczy - zero ścian
- Król Wzgórza
- Ściana w ścianę

Nagrody:
- zwycięzca dostanie jakiś kolorek na forum!
- hala sławy za pierwsze trzy miejsca!
- wieczna chwała na naszym forum!

Uczestnicy:
- Lutel
- Alan
- Maciek
- Attyla
- Kacper
- Crux
Ostatnio zmieniony przez Lutel 19 Wrzesień 12, 11:56, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
Alan 
Osadnik


Gra w: SHC
Wiek: 28
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 12, 01:18   

ja mogę zagrać ewentualnie :D przez gr?

Nick:Shever
ID:poland (1414508)

(mam id poland bo mam złote konto na gr jak by ktoś pytał)
_________________
"My one regret in life is that I am not someone else." - Woody Allen
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 12, 17:55   

Jasne, że przez GR. Chyba przesuniemy zapisy, może uda się uzbierać chociaż cztery osoby.
 
 
Alan 
Osadnik


Gra w: SHC
Wiek: 28
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 12, 19:42   

ja mam sh1 ale nigdy jeszcze nie grałem :D musze troszke pograć;p
_________________
"My one regret in life is that I am not someone else." - Woody Allen
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 12, 19:58   

Bardzo fajna jest jedynka online. Osobiście podobają mi sie zasady, np. wybór poziomu technologii (jakie bronie można produkować). Minusem jest, że nie ma PT, można się umówić, że Autosave oznacza koniec PT.
 
 
Alan 
Osadnik


Gra w: SHC
Wiek: 28
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 12, 22:14   

nie bo tak to nie wiesz ile ci pt minęło..chyba ze watcher odpala stoper (najpierw trzeba sprawdzić ile w shc trwa pt) i bedzie mówił np co 30 sekund ile zostało:)
_________________
"My one regret in life is that I am not someone else." - Woody Allen
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 17 Wrzesień 12, 13:21   

Drogi Alanie: w SH:C pt jest zmienne ( Host może ustawić 20, 10, 5, 30 i chyba 60 ). @Lutel Co do pomysłu: nie ma zbyt wielkiego przepychu w tym temacie. Ja też mógłbym zagrać o ile się odbędzie ( Na razie mnie nie zapisuj, wolę poczekać aż się zgłosi więcej osób ) :)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Wrzesień 12, 14:01   

Nie rozumiem co za róznica, czy Cię zapiszę, czy nie. Ten turniej odbędzie się jeżeli będą min. cztery osoby. Chcesz grać tylko, jak będzie np. 10?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 17 Wrzesień 12, 14:10   

Dobra, to mnie zapisz ;)

[ Dodano: 17 Wrzesień 12, 14:22 ]
Moje ID: 569389
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 17 Wrzesień 12, 18:07   

Jeżeli istnieje jeszcze taka możliwość, to mnie także możesz dopisać ;)
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 12, 15:34   

Tak, ale chciałbym prosić o możliwość wydłużenia terminu rozegrania potyczki w razie czego, bo u mnie na zaistnienie możliwości zagrania musi złożyć się kilka czynników. ;)
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 12, 17:28   

Jasne, nie ma sprawy. Teraz przydałaby się szósta osoba :p .
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 12, 17:43   

Czyli jednak będą pojedynki 1vs1?? I jeszcze mam pytanie:
Na jakich zasadach? ( tzn. gramy ze sprzedażą towarów czy nie? A jak z poziomem technologii? Jak z rozbudową? Mam zbudować ładny zamek i powoli oblegać przeciwnika, czy zagrać jak rusher? )

PS: Wybacz za moją nachalność, ale wolę nie kupować kota w worku, żeby obstupuerunt omnes ( zdumieli się wszyscy ;) )
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 12, 18:32   

Zasady zostaną przeze mnie podane, gdy rozlosujemy pary. Gramy tak jak napisałem w pierwszym poście, skoro jest więcej niż cztery osoby, to będą normalne pojedynki 1vs1. A jak Ty osobiście będziesz grał, to już od Ciebie zależy :) .

[ Dodano: 19 Wrzesień 12, 12:40 ]
Zaczynamy pierwszą rundę :) .

Maciek vs Lutel
Kacper vs Crux
Attyla vs Alan

Mapa:
Between the Mountains

Zasady:
Poziom techniczny: Późny
Surowce (początkowe złoto): 300
Towary początkowe: Mało
Początkowy stan wojsk: Brak
Handel: Zakaz handlowania bronią
Potężne mury: Wyłączone
Wojska: Koszt w złocie
Szybkość gry: 50

Gracze mają czas do wtorku (25.09.2012) do godz. 20.00 na rozegranie swoich pojedynków, jeżeli wszyscy zakończą swoje potyczki szybciej, to wcześniej zaczniemy rundę drugą (i ostatnią :P ).
Przynajmniej jedna ze stron musi zrobić screena ukazującego wynik końcowy potyczki, natomiast obaj gracze muszą potwierdzić wynik na forum.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Wrzesień 12, 12:17   

Ahahahahaha, wiedziałem, że dostanę Kacpra, wiedziałem! :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz