ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kacper
12 Sierpień 12, 20:10
Elmo i jego multikonta
Autor Wiadomość
ElmO0o 
Wędrowiec


Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Sierpień 12, 18:08   Elmo i jego multikonta




Mam nadzieję że te dowody wystarczą ...

(Dawniej topic "Prosze o zbanowanie usera TwierdzaBoss")
Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 28 Sierpień 12, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Sierpień 12, 19:27   

dobra banujcie ja się mścił nie będe bo banując mnie macie racje a ty przestań robić multikonta bo i tak na kilometr widać słychać i czuć że to prawda
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
ElmO0o 
Wędrowiec


Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Sierpień 12, 19:29   

W takim razie wskaż moje multikonto .
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 12, 21:14   

Co prawda TwierdzaBoss nie może już wskazać tych multikont, ale chętnie zrobię to ja. Oto niektóre (!) z nich:

Kamil
Noobs Hunter
Duncan
Elmo
Techno911
Kusznik Elmo
Kusznik Elmiś
Dyziosław
Techno91
Pchełka
ElmO0o

Chciałbym, żeby każdy z userów otworzył sobie chociaż parę linków i zobaczył za co dostawałeś bany i warny. Przeglądając posty można zobaczyć, że w wielu tematach dyskutowałeś sam ze sobą. Z góry mówię, że na ściemy typu "to było konto mojego brata" nikt już nie da się nabrać, nawet jeśli to byłaby prawda.

Swoim zachowaniem pokazałeś, w jak głębokim "poszanowaniu" masz nas, czyli użytkowników forum, jego moderację i last, but not least, regulamin.

I chyba nie chcemy cię więcej na forum, pod jakimkolwiek nickiem, choćby było ich milion. Forum StrongholdNet nie jest bramą Wiecznego Szczęścia i nie trzeba tu pisać, aby je osiągnąć.

Jeżeli masz ochotę coś tu napisać, to tu napisz. Może tym razem uda ci się wymyślić coś innego niż "Kacper to pedał".

Wszystkie powyższe konta banuję (konto Noobs Hunter najpóźniej po 24 godzinach-być może Kolega Schizofernik zechce się czymś z nami podzielić).

Każde kolejne twoje konto będzie banowane, obojętnie co i gdzie będziesz z niego pisał.


Jeżeli ktoś chce dodac coś od siebie w tej kwestii, to teraz jest na to pora i miejsce.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Sierpień 12, 22:49   

Jeżeli uważasz że to wszystkie są moje konta to powinieneś się leczyc na nogi bo na głowę za późno.Poza tym może "Cię" z dużej litery byś napisał?A schizofrenie to ty masz najwidoczniej bo nikt normalny by takiego czegoś nie wymyślił. Z tych wymienionych tutaj moje jest kamil, techno91,techno911 i to z którego piszę zresztą nigdy się tego nie wypierałem. Czyli mam przez to rozumiec że ja to Elmo? :D
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 12, 23:05   

A tego to już nie wiem. Wszystko powyżej to są multikonta, tyle w temacie.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Sierpień 12, 23:10   

Sam sobie zaprzeczasz chwilę wcześniej wypisałeś że to wszystko są moje multikonta. A teraz jak pytam czy ja to Elmo to twierdzisz że nie wiesz. Dużo rzeczy jeszcze nie wiesz...Z tego co wiem to wszystkie tamte oprócz Duncana i Pchełki to multi Elma zresztą po nickach chyba widac. ..
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 12, 23:20   

Dostajesz (albo skoro tak bardzo chcesz, to "dostajecie") bana za to co wypisałem w pierwszym poście i za to, co wypisali ci modzi w warnach na tych wszystkich kontach. Nikogo nie obchodzą koneksje, jakimi one się łączą.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Sierpień 12, 23:29   

No ok rozumiem i co dalej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz