ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z płynnością.
Autor Wiadomość
TheMortes 
Wędrowiec


Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 22:28   Problem z płynnością.

Witam

W Twierdze 2 grałem ostatnio spory czas temu i od tego czasu polepszyłem mój komputer , a dokładniej zmieniłem go w 100%. Dziś zainstalowałem sobie starą dobrą Twierdze 2 bez problemów , problemy pojawiły się w grze. Podczas przewijania kamery płynność jest po prostu żałosna , najprostszym językiem mówiąc gra się "tnie" , nie sądziłem że na moim sprzęcie ta gra będzie chodzić tak słabo mimo że na starszym komputerze gra chodziła o wiele płynniej.

Sprzęt:
GeForce GTX 570
Windows 7
i7 2600 3.4 GHz
12 GB RAMu

Wydaję mi się że to problem z kartą i tymi nowymi patchami , bo ostatnio coś dziwnie się ta karta zachowuje. Proszę o pomoc , jeśli temat w złym dziale proszę o przeniesienie.

Edit:
Odkryłem sekret , podczas zwiększania prędkości gry problem znika , tylko że ja lubię grac powoli :( Co teraz?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 08:17   

A masz najnowsze sterowniki do karty graficznej?
 
 
TheMortes 
Wędrowiec


Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 09:09   

Tak mam.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 12, 20:37   

Próbowałeś może zmienić rozdzielczość oraz pobawić się ustawieniami graficznymi ?
 
 
 
TheMortes 
Wędrowiec


Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 1 Wrzesień 12, 09:29   

Tak, problem nadal jest. Chociaż zwiększenie szybkości gry do 60 pomogło. Myślę że temat do zamknięcia. Dziękuję za pomoc :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz