ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
W co teraz gracie?
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 12, 14:04   

Kamil - nie mam tchu, żeby przejść misję (chyba pod koniec czwartej), w której trzeba wedrzeć się do bazy przeciwnika, gdzie jest Tygrys. ;D Zawsze jak przy nim jestem to strzela mi centralnie w łeb. :mrgreen:
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Marzec 12, 22:21   

Do tej bazy musisz wejśc od drugiej strony (drugim wejściem )i zaplantowac ładunek wybuchowy na tyle czołgu, tak że nawet Cie nie zobaczy :)

A Ty na jakich grasz serwerach?
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 12, 13:19   

Kamil napisał/a:
Do tej bazy musisz wejśc od drugiej strony (drugim wejściem )i zaplantowac ładunek wybuchowy na tyle czołgu, tak że nawet Cie nie zobaczy


Dzięki za pomoc. :>

Kamil napisał/a:
A Ty na jakich grasz serwerach?


Zwykle na takich, gdzie jest dużo ludzi. ^^ Nie znam dokładnie nazwy. ;p
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Marzec 12, 14:32   

Ja grywam w Call of Duty 1, od czasu do czasu wstąpie na roTu w Call of Duty 4 ( roTu-zombie ).
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Sierpień 12, 14:06   

Wiem że stary temat ale trzeba go odświeżyć!Ja gram teraz w COD:UO,NFS:U2,Gta:vc,Gta sa,Arcanum przypowieść o maszynach i magyi (jak ktoś gra i ma jakieś problemy to na pw),Gothic 2,Prince of persia:warrior within,Men of war,Faces of war,Hitman 2,Battlefield 2 bad company (wygrałem z jakiejś stronki)
PS.Dużo tego co?:D
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 08:20   

No to ja tez odswieze grywam teraz w civilization v, LOTRa Bitwa o Srodziemie 2 (praktycznie tylko multi) czasami w fife, mount&blade i gta sa(multi). Na razie ptzerwa w twierdzach. Polecam wszystkie gry wiekszosc to strategie :)
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Sierpień 13, 08:34   

SHC ( single, na multi mam przerwe )
League of Legends
Neverwinter
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 3 Sierpień 13, 10:49   

Ostatnio tylko SoloQ w LoLa :D
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 13:09   

Ja w sumie nie gram wiele ostatnio, ale polecam Armę II + Operation Arrowhead + dodatek dayz. Świetny survival-horror(?), z zombie w tle oraz graczami na pierwszym planie. Do dyspozycji są różne pojazdy, uzbrojenie, a do tego zróżnicowane puszki z jadłem i napitkiem. Powiedzmy, że jest to dosyć dobry symulator, a w sumie jest to obecnie najlepsza gra(dodatek) zombie dostępna na rynku. Niestety sama gra trochę kosztuje, gdyż wydawcy zwietrzyli interes wraz z pojawieniem się omawianego dodatku, który zdecydowanie odnowił oblicze tej gry. Za jakiś czas ma wyjść DayZ Standalone, czyli samodzielna wersja ( poprawiona i wzbogacona ), która nie będzie potrzebowała Army.

P.S. Jedynymi mankamentami tej gry są takie rzeczy jak to, że po śmierci zaczynasz od nowa ( można schować rzeczy w namiotach, samochodach itd. więc po śmierci "nie ma problemu" z odkuciem się ) oraz to, że strasznie wciąga.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 15:58   

Teraz moją główną grą jest Krzyżowiec, ale dzisiaj/jutro będę montować neostradę 10mb (obecnie mam radiówkę 2mb, ale większość dnia szybkość waha się od 0.1 do 1mb) i może wrócę do jakiś shooterów pokroju Modern Warfare 3. Uwierzcie, gra w CoDa na słabym necie to masakra :D
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 16:18   

Hunter napisał/a:
gra w CoDa na słabym necie to masakra

Gra w CoDa na dobrym necie to też masakra.

Bordinio napisał/a:
Ja w sumie nie gram wiele ostatnio, ale polecam Armę II + Operation Arrowhead + dodatek dayz. Świetny survival-horror(?), z zombie w tle oraz graczami na pierwszym planie. Do dyspozycji są różne pojazdy, uzbrojenie, a do tego zróżnicowane puszki z jadłem i napitkiem. Powiedzmy, że jest to dosyć dobry symulator, a w sumie jest to obecnie najlepsza gra(dodatek) zombie dostępna na rynku. Niestety sama gra trochę kosztuje, gdyż wydawcy zwietrzyli interes wraz z pojawieniem się omawianego dodatku, który zdecydowanie odnowił oblicze tej gry. Za jakiś czas ma wyjść DayZ Standalone, czyli samodzielna wersja ( poprawiona i wzbogacona ), która nie będzie potrzebowała Army.

Wiadomo, ile będzie kosztowała wersja standalone? Słyszałem dużo dobrego o tej grze, ale podobno jest w dużej mierze niegrywalna z powodu licznych hackerów.

A ja ostatnio przestałem grać w SHK, jeszcze czasami wchodzę do TF2. Może zajrzę do któregoś ze Strogholdów, ostatnio korci mnie Legends.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 19:13   

Cytat:
Gra w CoDa na dobrym necie to też masakra.


Ale znacznie mniejszczy czynnik rage. Uwierz, nie ma nic bardziej irytującego w FPSie, jak to, że wystrzelasz cały magazynek, a na kamerze śmierci widać że jakobyś nie wystrzelił żadnego pocisku.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 19:25   

Hunter napisał/a:
Ale znacznie mniejszczy czynnik rage. Uwierz, nie ma nic bardziej irytującego w FPSie, jak to, że wystrzelasz cały magazynek, a na kamerze śmierci widać że jakobyś nie wystrzelił żadnego pocisku.

Jasna sprawa, dobrze znam tą irytację, kiedy np. nie mogę wykonać rocket jumpa w TF2, bo rakieta wylatuje o 0,1s później, niż powinna. :)
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 20:39   

Cytat:
Wiadomo, ile będzie kosztowała wersja standalone? Słyszałem dużo dobrego o tej grze, ale podobno jest w dużej mierze niegrywalna z powodu licznych hackerów.


Trudno powiedzieć, ale są plotki dot. ceny w granicach 20 euro ~ 80 zł. Gra będzie się sporo różniła od obecnego dodatku, ale z hackerami nigdy nie trafisz. To prawda, że są prawdziwą plagą, ale wystarczy dobry admin i problemu nie ma. Do tego istnieje możliwość założenia whitelist'y lub stworzenia serwera prywatnego co oczywiście bardzo ogranicza "pajacowanie". Niestety w tej grze hacker może zrobić co tylko zechce ( w granicach zasobów gry ). Ja się spotkałem tylko trzy razy z czymś takim, ale wersja standalone ma być o wiele lepiej zabezpieczona i to na trzech poziomach. Obecnie gry pilnuje kijowy battleye oraz jakiś gotcha antihack.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 13, 19:48   

Ostatnio gram we wszystkie części Gothica z wyjątkiem ostatniej, Ace of Spades, War of the Roses i zacząłem od nowa Wolnych Farmerów :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz