ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej na mapę Stronghold#4 - zapisy
Autor Wiadomość
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 12, 10:57   Turniej na mapę Stronghold#4 - zapisy

Witam wszystkich!

Alebo na forum strongholda nic się nie działo, waści panom konkurs zacny zorganizować zechciałem. Czwarta to już będzie edycja. Podejmij wyzwanie o tytułu najlepszego map'makera mój panie!

Jeśliś o tytuł jesteś skłonny powalczyć bądź konkurs wesprzeć jako sędzia sprawiedliwy proszę w treści posta napisać:
-zgłaszam się na jurora lub z
-głaszam się na uczestnika

Uczestnicy:
-Szeryf99
-Kupiec Hrupków
-Siwy

Jurorzy:
-Tay

Kryteria oceniania:
-Fabuła /10
-Odwzorowanie zamku /Pomysłowość własnego zamku /10
-Krajobraz /10
-Stopień Trudności /10
-Mapa Ogólnie /10
-Dodatkowe(tricki edytorskie, ciekawe zdarzenia, łączące się z fabułą) - Jeśli jest tylko 1 trick to 1punkt 2 to 2punkty itd /5, a jeżeli są dodatkowe zdarzenia, łączące się z fabułą to 5/5pkt od razu czyli łącznie w tym podpunkcie można zdobyć 10pkt!

Mapę zacząć można od rocznicy polskiego triumfu nad zakonem pod Grunwaldem do sierpnia 15! A wystawiać mapy można od 10 sierpnia!
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
Ostatnio zmieniony przez Szeryf99 15 Lipiec 12, 22:30, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Lipiec 12, 11:51   

O ile cokolwiek wypali to mogę zostać jurorem, bo nie lubię się bawić w odwzorowywanie zamków, więc udziału w tej tematyce nie wezmę.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Lipiec 12, 11:54   

Juror.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 12, 12:37   

Ja także nie lubię odtwarzać zamków, dlatego też mógłbym się zgłosić na stanowisko jurora. Po za tym trochę nie podoba mi się system oceniania, ale w to nie będę się mieszać, bo to Twój turniej. Na razie zapisz mnie na stanowisko jurora, jak coś się zmieni to może wezmę udział.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Lipiec 12, 13:48   

To ciekawe kto będzie uczestnikiem w takim wypadku :].
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 12, 14:01   

LOL

No więc z uwagi na brak uczestników postanowiłem zmienić zasady, teraz nie trzeba odwzorowywać krzyżackiego zamku tylko można go wymyślić.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 12, 14:08   

W takim razie mogę być uczestnikiem, bardzo dawno nie robiłem niczego w mapedytorze, to zrobię teraz, nawet jak konkurs nie wypali ;) .
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 14 Lipiec 12, 12:47   

Dobra dopisz mnie na uczestnika. Chyba, że się nie wyrobię/nie będzie jurorów to mogę wtedy nim zostać z powrotem ;) . Hmm... Nie wiem czy jest sens pisać na stronie o tym konkursie?
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 15 Lipiec 12, 21:25   

Fajnie, że postanowiłeś coś zorganizować Szeryfie :) Mam nadzieję, że konkurs przebiegnie zgodnie z planem i do naszych zbiorów dołączą kolejne ciekawe mapki :)

Siwy napisał/a:
Nie wiem czy jest sens pisać na stronie o tym konkursie?

Jak najbardziej jest sens ;) Tym bardziej, że na stronie od dłuższego czasu nic się nie działo.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 15 Lipiec 12, 22:28   

To jutro dodam wpis jakiś, bo dziś już dość późno, trzeba coś zjeść i spać, a jestem na XP i nie mam plików tutaj. Myślę, że nie ma co robić jakiegoś terminu zapisów, po prostu, kto odda mapę tam do 20 sierpnia (;p) ten będzie uczestnikiem. W sensie, że jak najbardziej dobrze by było by najpierw napisać, że ma się chęć wzięcia udziału, ale nie ma co robić sztywnego terminu do np. 20 lipca, bo jak widać tłoków nie ma ;) . Może któryś z (aktywnych) modów zostałby jurorem? :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz