ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
28 Lipiec 12, 18:56
Komentarze - Turniej Czerwiec 2012
Autor Wiadomość
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 12, 07:31   

Diego napisał/a:
No właśnie było widać brak dłuższej gry :)


Brak dłuższej gry? Masz problem z logiką w wypowiedziach, jedynie można się domyślić o co chodzi w twoim poście. Turniej bez sensu , zapisało się 5 osób , to już na innych zwykłych turniejach zapisywało się więcej osób. Według mnie jedynym plusem tego turnieju jest to że się on zakończył. Tyle ode mnie.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 12, 08:55   

To było się zgłosić jak chcesz więcej osób, po za tym to był pierwszy taki bez reklamy na GameRanger itd. Na pewno w następnym weźmie udział 10+ osób.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 12, 09:08   

Dawno nie grałem na multi z kimś lepszym więc zapomniałem tam różne takie tego xD.
To, że powiesz powiedzmy 20 polakom na GR o turnieju, to nie znaczy że wszyscy skorzystają, mogą się zapisać 1-2 osoby z wszystkich zaproszonych.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 12, 09:11   

Napiszę tutaj a propos niskiej frekwencji i wypowiedzi Kamila na sb. Może ktoś powiedział, że chciałby sobie zagrać jakiś kameralny turniej wśród użytkowników forum. To nie znaczy jednak, że jest to jakaś wiążąca decyzja. Może i było mało czasu na ściągnięcie znajomych, ale ja wyraźnie o tym pisałem na sb. Do turnieju może zapisać się każdy, nawet spoza forum. DonKamillo zresztą dobrze powiedział, że dopóki ktoś przestrzega regulaminu, dopóty może grać w turnieju.


//edit: Nie podoba mi się tylko zachowanie Aresa, bo albo ktoś się zapisuje i gra, albo w ogóle tego nie robi i nie zawraca głowy.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 12, 13:02   

@Up

Dopóki przestrzega regulaminu może grać a dalej idąc jest mile widziany bo to, żadna łaska z naszej strony, że komuś pozwolimy tu pisać. Im więcej ludzi tym lepiej, co po forum na którym jest tak jak teraz 15 użytkowników na krzyż...
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Lipiec 12, 14:40   

To był już turniej z całego cyklu, do którego będzie prowadzona tabela? Albowiem nie wiem czy pisać coś na stronie, robić może nowy dział czy coś. Pytanie kieruję głównie do administracji ;].
 
 
Techno911 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 12, 14:46   

Elmo napisał/a:
Diego napisał/a:
No właśnie było widać brak dłuższej gry :)


Brak dłuższej gry? Masz problem z logiką w wypowiedziach, jedynie można się domyślić o co chodzi w twoim poście.


Właśnie.Zamilcz już zbycholu jeden bo nudny jesteś ..
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 12, 14:56   

@up- dokładnie zbysiu...

DonKamillo, - nawet piętnastu użytkowników nie ma aktywnych na tym forum

Według mnie trochę mało surową karę zastosował bordino w stosunku do shevera, bo to co on nawywijał to jest parodia. W ogóle jego posty świadczą o niskiej inteligencji, nie mówiąc o rozmowach na np. gameranger.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 12, 16:19   

Shever sam sobie wymierzył karę. Jeżeli dalej będzie tak żywiołowo reagował i obrzucał mięsem innych ludzi to wkrótce przekona się, że życie to nie gra. Tutaj nie można wczytać poprzedniego save'a jak się coś schrzaniło. Ludzie nie będą w ogóle z nim rozmawiać czy grać. Wg mnie to jest o wiele większa kara niż jakiś tam warn. Tym akcentem kończę swój wkład w turniejową sprawę Shever'a.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Lipiec 12, 17:10   

A poważne posty są pomijane przez zachowanie... mniej kulturalnych użytkowników :P .
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 12, 19:46   

Myślę że Shever już w ogóle zrezygnuje z uczestniczenia w turniejach organizowanych na tym forum :P
 
 
Alan 
Osadnik


Gra w: SHC
Wiek: 28
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 12, 23:14   

Joł :D myślę ze mnie nie znacie Bordinio Siwy Mokele i Kupiec Hrupkuw zycie to nie jest gra ale pasja:) tak samo jak MX. Pozdro.
_________________
"My one regret in life is that I am not someone else." - Woody Allen
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Lipiec 12, 23:18   

Chodziło mi o to, że napisałem, jak na ta dyskusję poważny, post, a nie dostałem na niego odpowiedzi, bo wszyscy zajęli się Twoim banem na następny turniej. W jednym masz rację na pewno - nie znam Cię ;].

Życie to pasja?
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 2 Lipiec 12, 01:02   

Siwy napisał/a:
To był już turniej z całego cyklu, do którego będzie prowadzona tabela? Albowiem nie wiem czy pisać coś na stronie, robić może nowy dział czy coś. Pytanie kieruję głównie do administracji ;].


Myślę, że tak ale trzeba przemyśleć jeszcze jak to wszystko ma wyglądać na dłuższą metę więc na razie nie rób żadnych działów.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Lipiec 12, 07:12   

Siwy napisał/a:


Życie to pasja?


Shever ty wiesz co ty mówisz? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz