ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w prowadzeniu strony
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 12, 23:21   

A dużo ludzi ogólnie gra?
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 12, 08:16   

Zależy, myślę że średnio jest z 10-12 serwerów .
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 12, 15:25   

To o wiele za mało, żeby coś rozruszać...
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 12, 15:57   

Jeżeli chcesz Pepe to Ci mogę oczyścić/pozamykać ten dział. Tematów starych się nie wyrzuca tylko zamyka. ( Chyba, że cechują się niskim poziomem intelektualnym )

Nie powinniśmy niczego skreślać, więc jak chce to niech próbuje. Tutaj na forum też nie ma tłumów jeśli chodzi o Crusader'a. ( Crusader'a łatwiej rozbujać bo dużo osób gra "poza forum", ale próba rozbujania SH2 nic nas nie kosztuje )
 
 
 
Techno911 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Czerwiec 12, 18:02   

To już lepiej ma się Twierdza Legendy , mówię tutaj o MP .Tam jest po 20-30 romów zawsze w ciągu dnia.Z tego co zaobserwowałem to 90% grających to niemcy, klany też chyba jakieś są choc grając ze zwykłymi ludzmi i z tymi klanowymi nie widziałem większej różnicy , nie wiem czy ja jestem taki dobry czy ci na których trafiłem tacy słabi ;) . Wystarczył rush tymi gigantami zaraz po pt i wszyscy padali. z jednym troche się męczyłem ale zaatakowałem całym stadem nietoperzy i :) ... Całkiem fajnie się gra oprócz tych dwóch standarowych trybów które mamy do dyspozycji w single (deathamatch i capture the flag) są jeszcze dwa inne ale nie miałem okazji na nich zagrac więc nie wiem na czym polegają.Nie zaaobserowowałem tutaj takich standardowych taktyk czy też szyków jak w SC np tarcze + ha ani też katy + mnisi. Mimo że istnieje możliwosc grupowania wojsk tak jak w crusaderze .Tam praktycznie każdy gra inaczej i to sprawia że gra jest ciekawa i nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac po przeciwniku. Gra się na mapach specjalnie przystosowanych do multi , mozna się spotkac z szeregiem zasad takich jak no captaults,treb(wiadomo) , no wwl-no werewolf launcher(czyli bez wyrzutni wilkołaków), no fly( czyli bez jednostek latających- smoki ,wiedźmy,nietoprerze i no magic units ( czyli bez jednostek specjalnych. Najczęsciej gra się na 10 lub 20 pt :) Co do ograniczeń to również występuje niestety limit mieszkanców(120) i limit wojska...
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 12, 19:12   

A porównując, nie biorąc pod uwagę szczegółów technicznych tylko mówiąc tak ogólnie SHL ma jakieś podejście do SHC pod względem grywalności?
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 27 Czerwiec 12, 09:34   

Techno911 napisał/a:
To już lepiej ma się Twierdza Legendy , mówię tutaj o MP .Tam jest po 20-30 romów zawsze w ciągu dnia.Z tego co zaobserwowałem to 90% grających to niemcy, klany też chyba jakieś są choc grając ze zwykłymi ludzmi i z tymi klanowymi nie widziałem większej różnicy , nie wiem czy ja jestem taki dobry czy ci na których trafiłem tacy słabi ;) . Wystarczył rush tymi gigantami zaraz po pt i wszyscy padali. z jednym troche się męczyłem ale zaatakowałem całym stadem nietoperzy i :) ... Całkiem fajnie się gra oprócz tych dwóch standarowych trybów które mamy do dyspozycji w single (deathamatch i capture the flag) są jeszcze dwa inne ale nie miałem okazji na nich zagrac więc nie wiem na czym polegają.Nie zaaobserowowałem tutaj takich standardowych taktyk czy też szyków jak w SC np tarcze + ha ani też katy + mnisi. Mimo że istnieje możliwosc grupowania wojsk tak jak w crusaderze .Tam praktycznie każdy gra inaczej i to sprawia że gra jest ciekawa i nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac po przeciwniku. Gra się na mapach specjalnie przystosowanych do multi , mozna się spotkac z szeregiem zasad takich jak no captaults,treb(wiadomo) , no wwl-no werewolf launcher(czyli bez wyrzutni wilkołaków), no fly( czyli bez jednostek latających- smoki ,wiedźmy,nietoprerze i no magic units ( czyli bez jednostek specjalnych. Najczęsciej gra się na 10 lub 20 pt :) Co do ograniczeń to również występuje niestety limit mieszkanców(120) i limit wojska...


Rozkręcenie SH : 2 moim zdaniem nie dało by za wiele , ponieważ mało osób w to gra. SHL już prędzej bo gra więcej osób i prędzej to ruszy niż SH :2
 
 
Techno911 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Czerwiec 12, 22:58   

DonKamillo napisał/a:
A porównując, nie biorąc pod uwagę szczegółów technicznych tylko mówiąc tak ogólnie SHL ma jakieś podejście do SHC pod względem grywalności?


Pod wgzlędem grywalności żadna inna strategia nie przebije shc przynajmniej z tych w które ja grałem.Porównania nie ma żadnego ale jak komuś się "przejadł" crusader to może w to spróbowac zagrac :) Dośc dużo rzeczy z crusadera ma zastosowanie w legendach np np tak jak juz wczesniej wspomniałem grupowanie wojsk, jak budujemy spichlerz to stawiamy go jak najblizej sadów jabłoni(niby to się wydaje oczywiste ale nie da wszystkich ,chyba jedna osoba tylko z tych z którymi grałem tak zrobiła :) ) jak gramy na 5 i 10 pt lepiej robic sady jabłoni a na 20 chleb itd..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz