ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
15 Czerwiec 12, 15:07
Turniej 1vs1 w SHC
Autor Wiadomość
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Czerwiec 12, 18:08   

A Kamillo może wypowiesz się troszkę na temat zasad turniejowych?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 18:20   

Turniej dla polaków to grubsza sprawa. :) Podzielam zdanie, że najlepiej jakby był to turniej jednodniowy. Na GSA nikt nie marudził, ludzie grali niezależnie od strefy czasowej. Zawsze było kilkunastu graczy gotowych do gry. A niewiadomo dlaczego polskie turnieje muszą być rozkładane na tysiąc lat i ostatecznie żaden się nie kończy.
Taki turniej, który byłby skutecznie zareklamowany na GR i wśród znajomych mógłby nam przynieść nowych użytkowników, co zapewne wszystkich ucieszy :) . Jednak jest to smutne, że SHC dalej żyje, na GR jest zapewne dużo polskich graczy, a to forum ma ok. 10 aktywnych użytkowników. Już nie będę się upierał, że większość polaków na GR prezentuje za niski poziom kultury, jak na to forum. Trzeba troszkę ożywić to miejsce :P .
Z drugiej strony, nie jestem pewien, czy te osoby z GR bedą chciały podporządkować się jakimś "anonimom" z forum, o których nigdy nie słyszeli. Z całym szacunkiem DonKamillo, ale nie sądzę, żeby oni słyszeli o Tobie, czy o mnie :) .
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 18:48   

Bardzo mądre słowa Lutel. Mimo wszystko trzeba spróbować, jak masz trochę czasu to zaproponuj coś w temacie o turnieju.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 18:55   

Czyli sprawa jest ewidentna. Albo jednodniowy albo wcale - inaczej się nie da.

Co do podporządkowania się. Wystarczy parę osób i można grać. Ja w tej chwili grać praktycznie nie potrafię bo dawno nie grałem a od ponad roku nie mam nawet SHC (ani żadnej innej gry) na komputerze... Ale pograć można, bez żadnego spinania się. Dla nikogo kogo chętne byśmy tu widzieli anonimowy na pewno nie będę a dla tych dla których będę to nie będzie stanowiło problemu bo to, nie ten poziom, że jak kogoś się nie zna to jest noobem i najlepiej to dać mu bana na internet bo co ma się baghead panoszyć... A może ktoś ze starej gwardii zacznie grać rekreacyjnie? Santos Łoś, LTX, stare DHK.. parę osób jest już nie aktywnych ale kilka gierek w miesiącu pewnie każdy by z chęcią zagrał.. w końcu SHC im starsze tym lepsze.
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Czerwiec 12, 14:30   

NICK: Diego
ID GR: 2778078

Mnie też zapisz jak możesz.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Czerwiec 12, 14:38   

Ten turniej jest nieaktualny, zobacz w dziale turnieje i konkursy, być może zapisy do najbliższego turnieju będą w tą sobotę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz