ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
15 Czerwiec 12, 15:07
Turniej 1vs1 w SHC
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 12, 18:10   

Kamil napisał/a:
No i jeszcze ktoś mógłby pogadać z Odynem żeby ten wysłał emaila do wszystkich użytkowników strongholdnet (a jest ich trochę ) z informacją o turnieju :)

Spróbuję z nim zagadać. Nie wiem, czy mi odpisze, ale warto spróbować... Dobrze przygotowane PW do wszystkich użytkowników może ściągnąć kilka zagubionych owieczek :)

Proponuję zrobić w ten sposób:
1. Moderator założy tematu na regulamin turnieju. W tym miejscu wspólnie ustalimy jak będzie przebiegał turniej. Na dobrą sprawę będzie to podsumowanie obecnych pomysłów i sprecyzowanie tego, co jeszcze nie zostało ustalone. Bardzo przyda się tutaj doświadczenie graczy multiplayer, którzy brali już udział lub organizowali podobne wydarzenia.

2. Po ustaleniu zasad, wyznaczony przeze mnie organizator rozpocznie zapisy.

2. Rozpoczęcie kampanii promocyjnej. Do GSA potrzebuję chętnego, który wie jak się za to zabrać, ogłoszenie na stronę (+ może jakiś bannerek) wrzuci Siwy, a PW zajmie się Odyn ;)

Nagrodą będą oczywiście bardzo prestiżowe, forumowe medale, wpis do Hali sławy i informacja w podsumowaniu na stronie.

Dajcie mi chwilkę czasu na obgadanie sprawy z resztą ekipy.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 12, 21:05   

Hmm no to świetnie, mogę pomóc w ustalaniu zasad i ogólnej organizacji, nadzorować walki i patrzeć czy gracze nie używają cheat'ów. Reklamą na GR niestety zająć się nie mogę, bo zaraz ktoś będzie do mnie spamował.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 12, 22:51   

Nikt poważny nie będzie się śmiał z całkowicie rekreacyjnego turnieju. Nikt szanowany na scenie SHC (polskiej) nigdy jakoś specjalnie się nie spinał na takie rzeczy... a resztę się olewa bo z baranami nie ma co dyskutować.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Maj 12, 23:15   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Hmm no to świetnie, mogę pomóc w ustalaniu zasad i ogólnej organizacji, nadzorować walki i patrzeć czy gracze nie używają cheat'ów. Reklamą na GR niestety zająć się nie mogę, bo zaraz ktoś będzie do mnie spamował.


To co za problem zrobić nowe konto jak juz nie chce/wstydzisz sie reklamować turniej?Ja mogę sie tym zająć.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 09:27   

Właśnie nie robię nowego konta, bo zaraz będzie że aka jestem. No to co? - chyba pora brać się do roboty, niech jeden z modów założy temat i tam ustali się zasady itd.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 12:17   

Zrozumiałem co do mnie należy ;) . Postaram się pyknąć jakiś bannerek i wrzucę newsa na stronę, gdy już będzie regulamin itp.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Czerwiec 12, 13:46   

Odyn wkrocz do akcji :D
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 14:39   

Najpierw formę trzeba ustalić.. czy forma eventu jak kiedyś na GSA czy rozłożone w czasie... ja jestem za eventem bo to zawsze idzie sprawnie. Jak ktoś będzie robił problemy to bez zbędnego gadania walkower i po sprawie.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 15:53   

Tak jak mówi donkamilo, teraz takie eventy też mają największą szanse na sukces na GR.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 16:13   

Z resztą ja grałem w kilkunastu jak nie kilkudziesięciu takich eventach na GSA (nie tylko tych oficjalnych) więc mogę to dokładnie odwzorować tutaj z zachowaniem różnic technicznych tzn. biorąc pod uwagę, że to będzie na forum a gra na GR...

Sprawa wygląda generalnie bardzo prosto.

1. Rozpoczęcie turnieju o wcześniej ustalonej godzinie X.
2. Zapisy X minut.
3. Ostateczna lista graczy, ustalenie drabinki (play offy), ustalenie zasad. Jak będzie nie parzyście to "wolny los"
4. Czas rozegrania kolejki X minut (na gsa to zawsze była 1 godzina)
5. Po rozegraniu pojedynku podanie wyniku potwierdzonego screenem.
W przypadku problemu z czymkolwiek ostateczny głos ma organizator. Może dojść do sytuacji, że obydwaj gracze zostaną zdyskwalifikowani. Wtedy naturalnie w następnej kolejne będzie jeden wolny los.
6. Po każdej kolejce losowanie kolejnej serii gier.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 16:17   

Hmm czyli wszystko w jeden dzień? Ja tak bym mógł, ale wątpię, że wszyscy uczestnicy będą mieli "czas w tym samym czasie", dlatego proponuje jednak kolejne fazy turnieju do określonej daty, ale czasu nie za dużo!
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 16:26   

Właśnie moje doświadczenie pokazuje, że turnieje on-line rozłożone w czasie w większości przypadków kończą się porażką. A poza tym są mało czytelne.

Jak ktoś nie ma czasu to jego sprawa. Możemy ustalić, że eventy będą zawsze w ostatnią sobotę miesiąca. Ktoś z ekipy zawsze będzie mógł to poprowadzić. Jak graczowi zależy to znajdzie czas, a jak nie może to zagra za miesiąc. Tak było na GSA i bardzo długi czas to się sprawdzało aż do momentu gdy gracze sami tego nie zepsuli hackując oficjalną stronę gsa.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 16:36   

To się podporządkuje komuś z większym doświadczeniem ;D .
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 17:24   

Dobrze by było jakby wypowiedział się na ten temat jeszcze Lutel. On również dobrze pamięta czasy świetności SHC na GSA...
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 12, 18:05   

Najlepiej by było jakbyś Ty razem z Lutel'em doszli do jakiegoś porozumienia w sprawie konkursu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz