ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
nie można wczytać zapisanej gry multiplayer
Autor Wiadomość
jaras49 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 12, 17:24   nie można wczytać zapisanej gry multiplayer

Witam

Lubimy popykać sobie z kumplami w sh. Jednak mamy taki problem. Dość często któremuś z nas po kilkunastu minutach rozgrywki zrywa net, ale ok autosavy robią się co kilka minut. Jednak jak to wczytać ? Zakładam hosta, każdy wciska gotowość, biorę wczytaj tam w poglądzie widać mapę na jakiej graliśmy np kilka dni prędzej, jednak nie ma żadnego zapisu do wyboru...
Spotkał się już ktoś z takim problemem ?


Gramy przez Gamerangera.

Pozdrawiam
Jarek
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 12, 18:07   

Po pierwsze spróbuj robić swoje zapisy, muszą być dokładnie te same osoby, tzn. ten sam komputer. Nie wiem czy zmienienie nicku w grze też może spowodować błąd przy wczytywaniu. Najlepiej jest zaradzić na to, że wyrzuca któregoś z Was z gry, aby nie wyrzucało musicie mieć wszyscy taką samą wersje, najlepiej 1.2, a kiedy jest tak zwany lag czyli "Połączenie zerwane" i się ładuje taki pasek, niech nikt nie rusza myszką, a broń boże nie kupuje/sprzedaje czegoś na targu! Od tego również może wyrzucać.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 12, 19:19   

Wersja 1.2? W Krzyżowcu lepiej mieć 1.1, chyba że kolega pomylił działy i chodzi mu o Twierdzę "jedynkę", wtedy jak najbardziej 1.2 :) . Poza tym, jeżeli zapisujecie akurat w momencie, gdy kogoś wywala, to ta osoba nie będzie miała tego zapisu. Jeżeli widać mapę to musi być zapis, chyba że nie nazwałeś go :D .
 
 
jaras49 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 12, 20:06   

Mapę widać, ale czasami z gry, którą graliśmy nawet kilka dni prędzej :)

Ale dobra problem rozwiązany. Wystarczy, że ręcznie zrobię zapis, bezproblemowo się wczytuje.

Podziękował :)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 12, 08:57   

Lutel sam jestem zdziwiony, ale jak wróciłem do gry po pół roku przerwy to nagle wszyscy na 1.2 grają xD . Jak miałem 1.1 to nie mogłem z nikim grać, bo co średnio 5-10 minut mnie wywalało. Nie wiem skąd taka zmiana, ale wszyscy teraz 1.2 mają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz