ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
1 Czerwiec 12, 16:21
Turniej szachowy
Autor Wiadomość
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 16:51   Turniej szachowy

Wraz z kolegą Siwym wpadliśmy na pomysł zorganizowania turnieju szachowego. Chciałem więc wstępnie zapytać, czy byłby ktoś chętny? Jest sens organizowania turnieju? ;)


Lista uczestników:
1. Tay (junnextay)
2. Siwy (siwy9696)
3. DarnokOk (ZombieBoss)
4. Lutel (lutel)
5. Elmo (marsjanin2000)
6. Attyla (prze4uj)
7. Bordinio (bordinio)
8. Mr_Lukashem (mrlukashem)
9. Szeryf99 (Przegrasz321)

Zasady:
Gra odbywa się za pośrednictwem portalu kurnik. Gramy po 20 min + 3s, więc nie ma pośpiechu. Każdy rozgrywa partię z każdym, po czym wstawia ss na forum. Za każdy mecz dostajemy punkty:
Zwycięstwo = 3 pkt
Remis = 1 pkt
Porażka = 0 pkt.

Prosiłbym o podanie również nicków na portalu kurnik aby móc weryfikować partie ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
Ostatnio zmieniony przez Tay 13 Kwiecień 12, 19:44, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:01   

Mogę spróbować, bo w szachy grać umiem ale na poziomie "rodzinnym" xD Na kurniku czy w jakim programie? ;p
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:09   

No na Kurniku najlepiej. To zależy jaki to poziom rodzinny, bo jak ja ogram ojca to jest święto, a nie uważam, bym grał bardzo słabo ;) .
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:09   

Mniej więcej podobnie ;P Chodziło mi o to że nie gram z jakimiś profesjonalistami.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:14   

Jak uda się zrobić turniej szachowy a nie udaje się doprowadzić do skutku turniejów SHC to będzie... śmiech.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:16   

Hehe, zobaczymy. Piszesz się na to, Don? Bo Ty chyba nieźle pykasz w królewska grę, nie? ;]
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:21   

Pierwszy post edytowany - przeczytajcie uważnie :)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:26   

Oto i ja: ZombieBoss , świeżo założone. Tylko kiedy? ;D Najbardziej odpowiadał by mi weekend tak jak i pewnie większości. Chociaż w tygodniu też by się dało radę ;p
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:32   

Na partie z każdym umawiasz sięindywidualnie także nie ma problemu ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 17:35   

Myślałem, żeby to rozłożyć na kilka dni najmniej ;]. Myślę, że tłumów nie będzie, więc proponuję też rundę rewanżową, aby każdy z każdym grał raz białymi i raz czarnymi :) . Zresztą to ma być też ciekawa gra, więc każdy chciałby się zrewanżować.

Czy stronghold.gry-online.pl obejmie patronatem turniej, o ile dojdzie on do skutku? W sensie oficjalnie na stronie ogłoszenie etc., a jako nagrodę ranga na forum "Mistrz szachowy" czy coś takiego i oczywiście kolorek ;) . Chyba, że ja mam się zająć notką na stronie, Imperatorze?
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 19:45   

Ja bym chętnie zagrał ale teraz czasowo jestem całkowicie wyłączony z czegokolwiek :(

Dopiero za około miesiąc, dwa będę w "normalnym" trybie, że będę mógł się z kimś na gierkę umówić na konkretną godzinę.

W każdym razie możecie zagrać turniej nawet w 4 osoby. Później może będzie więcej chętnych i zrobi się np. ranking ogólny na podstawie x punktów za wygranie turnieju, x za 2 miejsce i x za 3... Jeden turniej powiedzmy co 2 albo 3 miesiące.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 19:59   

Piszę się na to! :P Rzadko gram, ale lubię gry tego rodzaju. Nie wiem, czy mam konto na Kurniku, zaraz się ogarnę w tym temacie :) . EDIT. konto = lutel

Przy okazji, myślę, że gra DominateGame, oparta na planszowej grze Risk jest również warta uwagi w kontekście jakiegoś turnieju, czy po prostu zapoznania forumowiczów z tą grą. Co też czynię :P . Naprawdę fajna gierka!
http://www.dominategame.com/website.php?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 20:28   

O, świetnie, Lutel :) . No to mamy już czwórkę, a to dopiero pierwszy dzień zapisów. Myślę, że można poczekać do piątku godz. 21:00 i zacząć w ten weekend. Co myślicie, waćpanowie?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 20:31   

Pewnie. Myślę, że jeszcze z cztery osoby znajdziemy. Panowie "modowie" może dadzą się namówić :P .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 12, 22:15   

Fajna inicjatywa :) Mam nadzieję, że uda się ten turniej rozstrzygnąć. Gdybym grywał czasami w szachy, to też chętnie wziąłbym udział. Ale z moim obecnym doświadczeniem wolę nawet nie próbować :P

Temat przeniosłem do odpowiedniego działu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz