ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniacie Stronghold 3?

Jak oceniasz Twierdzę 3?
0/10 - Ta gra to jakaś pomyłka!
0%
 0%  [ 0 ]
2/10 - Zawiodłem się na Firefly ;(
12%
 12%  [ 1 ]
4/10 - Nienajlepsza gra (spodziewałem się czegoś więcej).
62%
 62%  [ 5 ]
6/10 - Nienajgorsza gra.
12%
 12%  [ 1 ]
8/10 - Bardzo fajna gra.
12%
 12%  [ 1 ]
10/10 - Jedna z najlepszych gier jakie znam!
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 11, 21:42   Jak oceniacie Stronghold 3?

Proszę głosować. Ankieta trwa 1 miesiąc (30 dni)
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Grudzień 11, 13:24   

Oceniłem 2/10 czyli "Zawiodłem się na Firefly".
Uzasadnienie: Trzeba czekać chyba 30 sek na 1 żołnierza, co jest w ogóle jakąś totalną pomyłką, nie zaznaczyłem 0/10 dlatego iż grafika nie jest najgorsza, a po za tym to dno.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 11, 14:00   

Ja przynajmniej się cieszę że Firefly wydała patche które naprawiły najistotniejsze błędy. Szkoda że kampania jest za trudna, ja nie mogę skończyć 8 misji kampanii militarnej nawet na łatwym poziomie, wystawiłem ocenę 6/10.
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 13:43   

4/10 czyli "Nienajlepsza gra. Spodziewałem się czegoś więcej."

P.S. 300-tny post! :D
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 20:31   

jak stanieję-kupię i ściągne najnowsze patche jakoś przejdę nie?
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
ziemowit141 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, SH2, SH3
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 21:52   

Jakoś irytują mnie wszyscy którzy twierdzą że Stronghold 3 nie za dobrze wyszedł studiu firefly. Z początku też nie akceptowałem wielu rozwiązań jednak gra jest daleko bardziej realistyczna niż w przypadku poprzednich części. Rozwiązania takie jak sekundowe naliczanie ludności wymusza od gracza więcej kreatywności w podejmowaniu ataku jak i obrony, stosowaniu coraz lepszych rozwiązań, a nie jak to bylo w poprzednich częściach kiedy obrona zamku polegała na ustawieniu niepokonywanych ilości kuszników/łóczników na murach. Żaluje że nie ma trybu potyczki w grze ponieważ, dla osób nie mających z kim grać w multiplayer zabawa kończy się na kampani militarnej i paru obleżeniach. Uważam jednak że Stronghold 3 stanowi mocną podstawę aby w przyszłości firefly studios po wyciagnięciu odpowiednich wniosków i naprawieniu błedów mogło stworzyć kolejną wspaniałą strategie która przejdzie do histori i będzie pamietana po wielu latach tak jak pierwsza część gry stronghold. trzymam za to kciuki.
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Lipiec 12, 09:37   

Twierdza powinna wrócić do 2d!

PS.120 post!
Z tej okazji skoro już jestem na 1 stronach gazet chcę pozdrowić Całą rodzinę,szkołę i twórców gothica że dobrali tak wymagania że weszły mi wszystkie części :D heh
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
Ostatnio zmieniony przez TwierdzaBoss 26 Lipiec 12, 19:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Lipiec 12, 09:38   

To jest jak najbardziej racja. Dopieszczona Jedynka z lepszą grafiką, większymi mapami i wieloma dodanymi rzeczami byłaby genialna...
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 12, 10:05   

Ale obawiam się, że tylko dla koneserów. Obecnie większość ludzi woli efektowną grafikę 3D i tej podstawie ocenia czy gra jest warta zachodu.
 
 
ziemowit141 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, SH2, SH3
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 12, 10:26   

Wydaje mi się że większość osób zawiodło się na tej części przez to jak wielkie nadzieje z nią wiązały, a według mnie firefly troszeczkę pośpieszyło się z wydaniem tej części, ponieważ ,,goła'' wersja zawiera dużo bugów. Na początku też skreśliłem tą grę jednak kiedy ostatnio stwierdziłem że nie można tak pochopnie oceniać i zacząłem grać w nią odnowa, ale tym razem pobrałem wszystkie możliwe patche to gra zaczęła mi się podobać. Wydaje mi się że jest dużo bardziej realistyczna niż poprzednie części i przede wszystkim dużo trudniejsza, a według mnie strategia to nie jest tworzenia olbrzymich nie pokonanych wojsk, lecz umiejętne, jeszcze raz podkreślę UMIEJĘTNE użycie dostępnych środków dla pokonania przeciwnika. Już kilka razy wspominałem w innych postach o tym że to co mi się nie podoba w poprzednich częściach to to, że jeśli grasz z kimś w multiplayer to po 45 min każdy z graczy ma taki zamek że nie ma żadnej możliwości przebicia się przez obronę nawet jeśli by 3 atakowało na jednego. Moja wypowiedź jest w pełni uzasadniona gdyż już wiele razy spotkałem się z tą sytuacją, a żeby urozmaicić grę graliśmy na samych łuczników i włóczników przez co gra była dużo przyjemniejsza i przysparzała więcej radości, biorąc pod uwagę to że doskonale znam od wielu lat moich przeciwników.
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz