ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Steam-Błąd "W tej chwili gra jest nie dostępna ..."
Autor Wiadomość
NaruciakM 
Wędrowiec

Gra w: stronghold, stronghold 2 deluxe, stronghold 3
Wiek: 28
Posty: 1
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 13:09   Steam-Błąd "W tej chwili gra jest nie dostępna ..."

Hej witam wszystkich forumowiczów :)
Otóż mam taki problem przedwczoraj kupiłem w empiku Stronghold a 3 ,a wczoraj aktywowałem go na steam ie i dostałem 1 część tej zarąbistej gierki :) . Ale nie o to tu chodzi chodzi mi o ,że za każdym razem gdy próbuje uruchomić Stronghold a 3 to wyskakuje taki komunikat : "W tej chwili gra jest nie dostępna.Spróbuj ponownie za jakiś czas". I tak ciągle od wczoraj nie wiem co zrobić czy wy też coś takiego mieliście ?? Macie jakieś pomysły co zrobić żebym mógł go uruchomić ??
_________________
Witam Wszystkich Forumowiczów :)
 
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 16:00   

Ściągnij cracka. Dzięki crackowi nie musisz łączyć się ze steam'em
 
 
joonathan 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 4 Listopad 11, 10:00   

a jakieś normalne rozwiązanie? mam ten sam problem - gra tymczasowo niedostępna spróbuj później
 
 
Karlos1 
Wędrowiec


Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 11, 13:47   

Miałem dokładnie ten sam problem! Musisz wyłączyć system antywirusowy i zainstalować ponownie grę! i będziesz musiał wyłączać go za każdym razem gdy będziesz chciał pograć ; p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz