ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
19 Listopad 10, 13:24
Twierdza 3!!!
Autor Wiadomość
Daner 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 23
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 15:26   

Kurde bele skirmish to esencja Krzyżowca, lipa panie.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 25 Październik 11, 15:36   

Pisałem wczesniej ze moze nie byc tego trybu bo nic nie wspominali na ten temat.Ale nikt w to nie wierzył i nie brał tego na powaznie. I co teraz jak ktos bedzie chciał sobie pograc to bedzie musiał przechodzic kampanie po nie wiem który? Firefly chyba naprawde cofa się w rozwoju.
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 15:50   

Ja nie wiem jak oni mogli nam zrobić coś takiego ?! Przez to gra może mieć nie wiadomo jaką fabułę to i tak nie będzie dobrze.

P.S Tak jak napisałem. Naprawdę powrót do jedynki.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 15:59   

Ja bardzo chciałbym, żeby FF wróciło do czasów "jedynki" - niestety, ale tkwią umysłowo w "dwójce" która jest niesamowitym sukcesem "a bo damy dzieciakom 3D". Trochę napisałem w Shoutboxie, więc szybko zreferuję - bardzo dobry Wilk, reszta na razie tak sobie, ale nie jest źle.
Fabuła zapowiada się całkiem fajnie, a z technicznych rzeczy podoba mi się realizacja modelu z SH:K - im bardziej w centrum mapy, tym niektóre budynki (np. domy) są bardziej wydajne. Fajnie. :)

Edit: rozwiązań z SH:K więcej - np. pogoda wpływa na popularność. Tak, te pomysły wyglądają obiecująco.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 11, 18:20   

Coś przeczuwałem od jakiegoś czasu, że ta gra to bedzie niestety nieporozumienie... Brak najemników, skirmisha - to ma być najlepsza część serii ? Gra jest bardziej okrojona niż dwójka.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Październik 11, 18:28   

Jakby nie patrzeć w jedynce też nie ma skirmisha i najemników, a uważam ją za najlepszą cześć ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 11, 20:12   

Z tych wypowiedzi co widzę nie zamierzam kupować twierdzy 3. I nie chodzi mi o to, że nie ma (chociaż trochę też) skirmish i najemników, ale o te głupie błędy, małe rozmiary map i skoro chcieli zrobic drugą, jedynkę to dlaczego na środku nie ma ogniska i animowanych głów tylko jakieś biało-czarne komiksy ? Zresztą za dużo nie wiem o tej grze za to znam oceny jakie niektórzy dawali twierdzy (2/10, 2/10, 2/10, 2,5/10 :shock: wow, aż tak dużo xD...). Widzę, że oni tym razem zeszli poniżej dwójki (a myślałem, że gorszej części od dwójki nie mogą zrobić, a tu nagle takie zaskoczenie, cóż myliłem się)

///EDIT

A i zapomniałbym o najgłupszym co zrobili - czekanie np. 15 sekund na jednego człowieka. Czy to jest jakiś żart ? Firelfy chciało nam zrobić kawał ? Gdyby nie to, to może bym tak źle nie pomyślał o niej, ale upodobnianie jej do stronghold kingdoms... Kingdoms to gra internetowa wiadomo, że nie będzie się robiło zamku tak samo jak w single player, a oni chyba o tym nie pomyśleli. Ale parę plusów ma ta gra, np. obracanie budynków, brak linii, która każe nam postawić budynek równo w kwadraciku i budowanie murów. No cóż starałem się jak mogłem (znaleźć plusy), ale chyba mi nie wyszło (żartuje oczywiście, więcej nie było).
 
 
Crixu206 
Osadnik


Gra w: Wszystkie jakie wyszły :)
Wiek: 30
Posty: 30
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 11, 21:27   

Urwa... Już po premierze dzisiaj powinien wyć ogólny patch a tu co wogóle co to ma być 4 mapy multi !? No urwa...
_________________
Siemanko Ja Jestem Bielak206 i zapraszam was na mój kanał YT ; ) http://www.youtube.com/user/Bielak206?feature=mhee Pozdrawiam !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz