ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Trudniej czy łatwiej
Autor Wiadomość
Droździak 
Wędrowiec


Gra w: obecnie to tylko Crusader zwykły i Warchest
Wiek: 29
Posty: 20
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 11, 17:57   Trudniej czy łatwiej

Jak gracie na multi to wolicie "łaskawsze" plansze czy robicie własne?

Ja gam na takich że niedaleko siedziby każdy ma kamienia na 2 kamieniołomy i to wszystko.Sądzę że tak jest dobrze bo odwleka moment ukończenia zamków nie do zdobycia...
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mizerykordia 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 11, 20:10   

Lubię średnio bogate złoża lub krainy dobrobytu. Jednak bardziej od surowców ważniejsza dla mnie jest topografia, która powinna umożliwiać jeździe rozwinięcie pełnego potencjału.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 11, 07:43   Re: Trudniej czy łatwiej

Droździak napisał/a:
odwleka moment ukończenia zamków nie do zdobycia...

Na multi nie ma możliwości zrobienia zamku nie do zdobycia, a po za tym nie robi się tam nawet wież z łucznikami tylko produkuje się uniwersalnych w natarciu i obronie konnych łuczników z tarczami, najlepszą obroną jest atak.
Mizerykordia napisał/a:
Jednak bardziej od surowców ważniejsza dla mnie jest topografia, która powinna umożliwiać jeździe rozwinięcie pełnego potencjału.

Mapy na multi nie przedstawiają żadnych krajobrazów, to po prostu płaskie kwadraty z określoną ilością surowców.
 
 
Mizerykordia 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 11, 08:44   Re: Trudniej czy łatwiej

Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Mapy na multi nie przedstawiają żadnych krajobrazów, to po prostu płaskie kwadraty z określoną ilością surowców.


Niektórzy grają też w podstawowe mapy z Crusadera, a w tych teren ma już znaczenie.
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 11, 14:44   

Mizerykordia, Kupiec Hrupkuw ma częściowo racje, bo tylko nieliczni grają na mapach podstawowych SH:C. No ale jednak grają
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 11, 20:12   

Ja najczęsciej gram na mapie gdzie jest miejsce na 2 kamieniołomy i jedną kopalnie żelaza, troche drzewek i troche miejsca na farmy :)
 
 
Mulcyn 
Wędrowiec


Gra w: Gram w SHC mp / single SHL SH2
Wiek: 28
Posty: 15
Skąd: Niedaleko Krakowa
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 11, 00:17   

Najbardziej lubie mapki niestandardowe w których mam dużo surowców ale nie do przesady , przede wszystkim bliska dostępność kamienia i żelaza taką mapą jest np the contest .
_________________
Gram na GameRanger . Jeśli chcesz zagrać ze mną napisz na pw lub gadu gadu :15648572 (niewidoczny) . Prawie codziennie gram nawet do 2 w nocy
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Sierpień 11, 10:42   

Kamil napisał/a:
Ja najczęsciej gram na mapie gdzie jest miejsce na 2 kamieniołomy i jedną kopalnie żelaza, troche drzewek i troche miejsca na farmy :)



Dwa kamieniołomy i jedna kopalnia żelaza? :-D
Może i taka jest , ale nie znam, chyba że chodziło Ci o low res lecz tam są 2 kopalnie żelaza i 1 kamieniołom ;-) .
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 11, 15:10   

Grałem kiedyś na multi z siwym, forikiem, kamilsoonem, ale było obojętne jaką mape wybieraliśmy ;]
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz