ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
23 Lipiec 11, 11:40
Twierdza Krzyżowiec Multiplayer - POMOC - Początkujący
Autor Wiadomość
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 26 Lipiec 11, 10:04   

A więc wszystko poprawnie zainstalowalem, w gamer ranger wyswietlają mi się te pokoje ,ale nie wiem jak do nich dolaczyc .; / /, czy mam wybrac jakiegos i wlaczyc grę ?
Prosze o pomoc
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 11, 13:51   

Włączasz GameRanger, potem powinna wyświetlić Ci się lista gier, jakie posiadasz i jakie obsługuje GameRanger razem z "pokojami" zarówno czekającymi na graczy, jak i już zamkniętymi, które są w grze.
Tu masz ładnego screena :) :



Od lewej:
nazwa gry - nick gospodarza - opis pokoju (zazwyczaj jaka będzie rozgrywka) - ping (im mniejszy tym mniej lag'ów, czyli najlepiej zielony) - liczba osób w pokoju - zielona kropka oznacza, że rozgrywka jest rozpoczęta i nie można dołączyć - kłódka oznacza, że potrzebne jest hasło, aby wejść.

Aby wejść do jakiegoś klikasz na nim dwukrotnie, aby samemu założyć pokój klikasz File -> Host Game i tam sobie ustalasz na ile osób ma być pokój, w jaką grę chcesz grać, jaki ma być opis pokoju, ew. zakładasz hasło.
Jako host musisz kliknąć w pokoju "Start", aby zacząć grę (oczywiście, gdy będziesz miał odp. ilość graczy :) )
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 26 Lipiec 11, 19:33   

Dzięki, zagralem juz dzis 2 razy tzn. zalozylem pokój , bo nie wiem za bardzo jak dolaczyc do gry ,tzn. klikam 2 razy i jakis komunikat wyskakuje, czy musze miec odpaloną gre ?
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 11, 20:08   

Nie, jak wejdziesz do tzw. pokoju [ klikając po prostu na nazwie ] to czekasz aż gospodarz zacznie grę. Kiedy tylko on to zrobi, pozostałym automatycznie uruchomi się gra i dołączy ich do serwera.

P.S. Gameranger wszystko robi za Ciebie sam. Musisz mieć tylko odpalony program, a on załatwi resztę.
 
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 27 Lipiec 11, 08:39   

Dobra problem rozwiazany. Dzieki za pomoc. Wszystko dziala ;D a wiec zapraszam do wspolnej gry ze mna. ;]


edit. Ej, mam jeszcze takie male pytanie, gdzie mogę sprawdzić jakieś statystki, tzn. ile potyczek wygralem a ile przegralem o ile jest coś takiego.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 11, 10:29   

Komunikat się pojawiał bo pewnie do pełnych pokojów wchodziłeś. Albo pokojów które były w grze.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 11, 14:40   

Nie ma statystyk żadnych niestety :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz