ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Propozycja
Autor Wiadomość
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 31 Marzec 11, 16:39   Moja Propozycja

Witam,
Może i mnie nie znacie, ale szukałem długo strony (Forum), o grze Stronghold, aż znalazłem.
I własnie chciałbym Wam zaproponowac swą pomoc w działaniu strony , tzn, mogę poprawiac posty (ortografia itp.), skreslac wulgaryzmy itp.
Znam się trochę w tej branży gdyż byłem już modertatorem na jednym z forum o Cs.

Jakie doświadczenie mam w Stronghold ?
Otóż , początkowo grałem w zwykłą częśc Stroghold (Twierdza), ale potem dowiedziałem się iż jest Twierdza Krzyżowiec , dlatego postanowiłem sobie ją zakupic, kupiłem i własnie ,,przeszedłem" na Twierdze Krzyżowiec. Co do mulitplayer - nie gram .

Oferuję swoją pomoc w okreslone dni, tzn. możnaby tak przydzielic okres pracy moderatorów , kazdy z moderatorów mialby 1-2 dni pracy na forum (pilnowałby go itp. ).

Oczywiście ,swoja prace chce wkładac w forum za darmo ! :)

Pozdrawiam - Bernkow
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 11, 17:01   

Bernkow napisał/a:
Oczywiście ,swoja prace chce wkładac w forum za darmo


A myslales, ze ktokolwiek dostaje za to kase? Oo

Watpie, zeby ktos zaakceptowal te propozycje, zwlaszcza od swierzynki.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 11, 17:21   

Narazie raczej ekipa nikogo do pomocy nie szuka bo dobrze sobie radzą... w szczególności, że jesteś młodym userem (staż i wiek).

Usunąłem nieprawidłowy fragment zdania.
- Odyn
Ostatnio zmieniony przez Odyn 31 Marzec 11, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 09:49   

Proponowałbym Administracji zastanowić nad tą propozycją. Nie zawsze znajdują się ludzie, którzy chcą robić coś dobrego i w dodatku realizują swe zamierzenia. Wiem, co mówię...
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 10:20   

Bernkow, nie skorzystam z Twojej propozycji. Nie masz żadnego stażu na naszym forum, a poza tym twoje posty wyglądają fatalnie jak na kogoś ubiegającego się o stanowisko moderatora. Popracuj nad własną ortografią, zanim zaczniesz poprawiać innych.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 11:26   

Bernkow, jak chcesz pomóc to zawsze możesz zająć się jakimiś artykułami na stronę/forum. Na pewno wszelka aktywność zostanie doceniona i z czasem może, dostaniesz awans. Wszystko przed Tobą ale najpierw spróbuj się wykazać.

Teraz:
-młody wiekiem i stażem
-brak jakiejkolwiek aktywności
-brak doświadczenia w grze

Jak chcesz się zasłużyć to zmień to na:
-trochę starszy (za rok?)
-regularna aktywność na forum jako user, autor kilku dobrych artykułów na temat SH lub czegoś co z nią związane
-większe doświadczenie stricte Strongholdowe
-wykazanie się przestrzeganiem regulaminu w szczególności z naciskiem na dbałość i poprawność swoich postów


Wtedy wróć do tematu z argumentami przemawiającymi za Tobą... powodzenia.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Kwiecień 11, 18:49   

Odyn napisał/a:
Bernkow, nie skorzystam z Twojej propozycji. Nie masz żadnego stażu na naszym forum, a poza tym twoje posty wyglądają fatalnie jak na kogoś ubiegającego się o stanowisko moderatora. Popracuj nad własną ortografią, zanim zaczniesz poprawiać innych.

Dobrze, postaram się pisac poprawnie . A co do stażu, wieku nie zmienie tego narazie chyba, wiek wiekiem, trzeba by trochę poczekac. Oczywiście rozumiem, teraz będę pisał poprawnie, gdy zdobęde na forum reputację jak i staż ponownie napiszę.

Pozdrawiam - Bernkow
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 11:22   

Wszystko racja, co napisaliście, ale wg wieku, Don Kamillo, nie powinno się oceniać. Są osoby na studiach, które zachowują się jak małe dzieci i są w stanie puścić z dymem wszystko, co mogą, gdy tylko coś im nie spasuje. Są za to ludzie młodzi, ambitni i warci inwestycji, którzy nie raz okazują się lepsi od swoich starszych kolegów. "Młody wiekiem" to raczej atut, bo młodzi, tak jak ja, mają wiele zapału do pracy, czasu i planów ;) . Tak mnie się przynajmniej wydaje.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 11, 17:18   

Oczywiście, że atut ale chodziło mi raczej o coś innego. Młody stażem też ze względu na młody wiek. Jak ktoś ma 20 lat to większa szansa, że jest poważny, jak ma lat 14 to trochę mniejsza szansa... jak ma 20 lat to niech udowadnia, że jest poważny np pół roku ale jak ma 14 lat to może niech lepiej udowadnia to że jest na tyle dojrzały, żeby wstąpić do ekipy rok...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz