ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem, ktoś zaatakował i juz jego.
Autor Wiadomość
Soccerek 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 11, 13:36   Problem, ktoś zaatakował i juz jego.

Witam wchodze do shk patrze jakiś atak jest wygrane, potem następny od tego samego gościa, i już przejął moją wioskę. Jak ją odzyskać?
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 11, 14:47   

Jedyna rozwiązanie to SIŁA, jak to mówi pewen miszcz :D Musisz 'odatakować', przeprowadzić ofensywę etc.
_________________

 
 
Soccerek 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 11, 16:32   

A pomógł by ktoś, najpierw miałem mur gruby na 8 kratek rozwalił mi go całego i przejął zamek, potem dobudował 1 kratke to go zaatakowałem 20 rycerzy 30 łuczników 10 pik ale nie dałem rady. Teraz mam tylko drugą wioske nie ma tam postawionych do pordukcji łuków mieczy itd. Mam 15k kasy. Kupiłem już 45 łuków, myślałem kupić 120 łuków i jeszcze 30 mieczników. Jak myślicie starczy? I drugie co jak zwiększyć ilość łuczników na murach, mogłem tylko 20 mieć.

[ Dodano: 28 Marzec 11, 18:43 ]
I JESZCZE JEDEN PROBLEM KUPUJE ŁUKI W INNYCH PARISHACH I WGL NIE PRZYCHODZĄ DO MNIE A KASA JEST POBRANA.

I JAK TU ODZYSKAĆ WIOSKE :P .
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 11, 20:59   

Żeby mieć więcej łuczników w zamku potrzebujesz Guard Houses, które możesz odblokować w dziale Military -> Defences. Ten problem jest chyba najpopularniejszy na tym forum, więc wstyd o to pytać -_-.

Co do łuków.. zapewne kupujesz więcej, niż masz miejsca w zbrojowni...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz