ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
27 Marzec 11, 15:07
Puchar ShNet - Wyniki
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 11, 13:24   

Ten pojedynek nie zostanie chyba rozstrzygnięty - powód: brak chęci Kamilsoona.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Marzec 11, 13:58   

Ten cały turniej to jest za przeproszeniem nie rozstrzygnięty ponieważ zaczął się mały śmietnik za sprawą ludzi z klanu : (KSW) ...
Wczoraj osobiście oglądałem pojedynek nawet nie wiem kogo bo on ma dużo kont, albo gieras albo Jeffrey , i po końcu czasu pokoju ( 5 minut ) , zaczęli gromadzic armię, a ponieważ nie wierzył mi ,mówił żebym go ustawił z sobą ( ja oglądałem) i bez prawie żadnych lagów przeciwnik makbeta opuścił grę, ponieważ mało możliwe było to by on miał problem z internetem, bo przed opuszczeniem gry akurat był jeden i to w dodatku 5 sekundowy lag który nie sprawiał dużych problemów :) )). Prawdopodobnie uciekł on z gry, oraz prze ze mnie że tak się wyrażę został odnaleziony cheat na pieniądze ponieważ robił on tylko "zupy" i po czasu pokoju je zburzył a miał ciut więcej pieniędzy od Makbeta który zaś miał ekonomię taką jak ma dużo ludzi ogarniętych i grających na multiplayer , tyle na ten temat żeby udowodnic wam że oni oszukują prawie w każdej walce ....
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 10:49   

Widać kiepska organizacja... może następnym razem niech bezpośrednio modzi organizują turniej, mają doświadczenie w "trzymaniu krótko" userów to sobie powinni poradzić...
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 17:54   

No cóż, ja moda nie mam, więc nie mogę wszystkich trzymać "krótko". W jeden dzień spoko, a w następny dzień widzę jakaś czystka, kłótnie, spory. Dowiaduję się też od jednego gracza, że inny rezygnuje, mnie nie zawiadamiając. Jednak większość to sprawa Forester vs. Kamilsoon, gdzie ten pierwszy zawołał do pomocy swoich kolegów z (KSW) do kłótni. Jeśli chciałem zaprowadzic porządek, to jednym się nie chciało, drudzy odpowiadali mi na pw wymijająco, a potem w ogóle się nie zjawiali. Jeśli umiałbym zmienić psychikę człowieka, to by turniej doszedł do końca. Turniej nie obejdzie się bez graczy,organizatora i CHĘCI. Tutaj tej ostatniej zabrakło.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 03:14   

Następnym razem trzeba postawić sprawę jasno: robicie problemy=dyskwalifikacja. Określony czas na rozegranie i albo rozstrzygnięte albo nie. Jak nie to dyskwalifikacja obydwu i po sprawie, wtedy jakaś inna para (losowa) przechodzi dalej bez gry.
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 08:38   

Do tego co napisał DonKamillo dorzucił bym jeszcze jedną zasadę - brak screena - gra nieważna.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 09:51   

Może trzymałem ich trochę za słabo, ale gdy napisałem coś "mocno" w CP, to miałem przez to kłopoty.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
[X-CON] Geralt 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 16:31   

Wszystko było ogólnie słabo zorganizowane. Wyniki i cała rozpiska kto z kim gra powinno być przejrzyście zrobione i aktualizowane na pierwszej stronie, a tak to powstało zamieszanie tak, że nikt nie mógł się w tym połapać.
A co do modków to są żałośni i za bardzo się podniecają, że mają jakąś władze.
Oczywistym jest, że w takich turniejach są różnego rodzaju zgrzyty między graczami i każdy będzie sobie cisnąć, a modki na bieżąco próbują każdego pouczać i moralizować, chociaż i tak każdy ma to tam gdzie nie dochodzi Słońce.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 16:33   

To userzy mają się cieszyć, że Organizator nie wyrzuca ich z eventu i robić wszystko, żeby nie stwarzać problemów a nie Ty masz ich prosić, żeby łaskawie zagrali.

Następny razem konkretny regulamin w podpunktach a na końcu "Organizator zastrzega , że może wszystko zaznaczając, że user nie może nic"
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 17:52   

Brzmi nieco komunistycznie :P
Ale muszę przyznać, że tak byłoby lepiej. No cóż, człowiek uczy się na błędach. Szkoda, że pożyłem na razie tylko 12 lat, jeszcze nie mam pro doświadczenia jak wy, Geralt i DonKamillo. Chciałem nie zrażać do siebie uczestników, ale jak widać, nie w tym droga.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 18:33   

Koleś sprawia zgrzyty i musisz go prosić, by zagrał w turnieju, do którego SAM się zgłosił. Wywalasz takiego i bierzesz następnego.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 18:52   

Teraz bym tak zrobił, ale niestety jest juz po fakcie :( Przynajmniej nie popełnię błędu i będę
twardy na "cwaniaków".
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 20:41   

Nie komunistycznie tylko dyktatorsko. Jak Ty coś organizujesz to Ty im robisz łaskę, że się w coś angażujesz a nie oni Tobie, że zagrają. Jak nie potrafią zachować dyscypliny to dyskwalifikacja z krótkim uzasadnieniem ale bez tłumaczenia się i po sprawie. A jak będą krzyczeć na forum, że źle ich potraktowałeś to moderator daje warna a później bana. Jeden turniej z kilkoma zdecydowanymi dyskwalifikacjami i w następnym byś miał 2x więcej chętnych bo było by wiadomo, że to coś prestiżowego i prawie idealna dyscyplina i gładkie flow bo jedyne zgrzyty byłyby z powodu rzeczywistych problemów czysto technicznych które by były 3x szybciej rozwiązywane niż teraz bo jak się gra w prestiżowym evencie to user staje na głowie, żeby zagrać a nie dyskwalifikacje dostać (w praktyce objawia się to tym, że zamiast napisać krótkiego posta "gra mi nie działa, nie mogę zagrać" googluje dotąd aż znajdzie rozwiązanie problemu).

Teraz dużo ludzi gra w Polsce w SHC z tego co widzę, więc taki event powinien się przy dobrej organizacji udać ale raczej sugerowałbym, żeby następnym razem zajęła się tym Administracja i Moderatorzy (osobiście). Już nie mówiąc, że wszystko powinno być odrazu na stronie a nie tylko na forum....
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 27 Marzec 11, 13:41   

Dobra, wojownik123, chyba zrozumiał po waszych wytłumaczeniach, powiedział bym, ale wszystko zostało powiedziane już powyżej , proponuję aby zamknąć temat jak to mówiono powyżej bo się robi niezły śmietnik :) .
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Marzec 11, 14:21   

DonKamillo, już to wiem ;) Można zamknąć tematy.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz