ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
BETA
Autor Wiadomość
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 10, 01:18   

Ja od dwoch dni jestem baronem, 301. w rankingu. Powoli bede spadal, bo nowa wioska, ktora przejalem, byla tragiczna: 14 sadow, 40 wolnych ludkow, masa farm sera i chatek z dziczyzna... Kilka budynkow zdazylem juz skasowac.

Durne sa w tej grze ataki z enemy siege camp. Sa coraz silniejsze i dotykaja tez nowe wioski. Jak ja mam zrobic obrone w nowej wiosce, ktora powstrzyma kilkaset jednostej z katapultami?! Kartami...
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 10, 15:13   

Jest badanie Diplomacy, które zmniejsza ilość napastników. Uzyskujesz go badając bodajże castellation. Możesz tego spróbować.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 10, 21:09   

wojownik123 napisał/a:
Jest badanie Diplomacy, które zmniejsza ilość napastników. Uzyskujesz go badając bodajże castellation. Możesz tego spróbować.

Uzupełnię i nieco poprawię.
Diplomacy zwiększa szansę na samo powstrzymanie ataku AI(czyli atak nawet się nie rozpocznie).
Diplomacy można rozwijać po osiągnięciu czwartego poziomu Castellation.
Maksymalna szansa zatrzymania ataku to 50%.
Diplomacy można wyłączyć na ekranie Attacks.
 
 
Ariello 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie
Wiek: 25
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 10, 10:18   

Mam pytanie. Jaką wioske kupić valley side czy mountean peak?, bo oba wydaja się być dobre.
 
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 10, 03:57   

A rozwijasz bankiet, ze chcesz w Valley Side produkowac wino? Malo miejsca na kamien i drewno oraz tylko 3 rodzaje zywnosci dyskwalifikuja dla mnie ten rodzaj wioski, mimo ze wino jest teraz najdrozsze w marketach, przynajmniej w Clwyd. Mountain Peak tez mnie nie przekonuje, ale jesli wybierasz tylko z tych dwoch, to chyba lepiej wziac to.
 
 
Monk.pl 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 10, 17:11   

Jestem nowy, więc witam.
Mam taki problem z betą( chociaż nie wiem czy do końca jest to problem).
Ściągnąłem i zarejestrowałem się. 100mb się zaktualizowało.
Włączam bete, loguje się i nic. nie mam listy światów ani nic. Mogę się jedynie wylogować. Jak zacząć grać?


edit
Juz się udało...trochę musiałem pokombinować(nie wiem czy takie cos tylko u mnie było...).
A gierka jest świetna.
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 10, 10:41   

Mam 2 wioski. Chcę kupić 3, mam zgromadzone fundusze i kapitana ale nie mogę kupić.?
Proszę o pomoc!
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
Nod18 
Wolny chłop

Posty: 56
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 10, 11:19   

Niewie ktoś czy dają jakiś negatywny efekt budynki typu JUSTICE jak szubienica itp itd ?

Ciekaw jestem czy opłaca się to badać.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 10, 13:48   

Lord Twierdza, a masz zbadane Leadership na odpowiednim poziomie? Na każdą nową wioskę potrzeba kolejnego poziomu tego badania.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 10, 17:18   

Budynki Justice dają -5 do popularności każdy. (Chociaż powinny dawać -2, niestety nie naprawiono jeszcze tego błędu).
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 10, 22:15   

Dzięki wojownik123, ;-) :-)

[ Dodano: 2 Styczeń 11, 08:45 ]
Jak zwiększyć spare unit space?
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 11, 22:33   

Zbadaj Command - drzewko military. Kupcy i zwiadowcy tez zajmuja przestrzen.

Ja koncze gre, jestem w okolicach 260. miejsca i moze wskoczylbym do top200 po przejeciu nowej wioski, co nastapiloby za pare dni.

Wbrew moim poczatkowym opiniom gra jest calkiem dobrze przemyslana. Niestety, przynajmniej w mojej okolicy wiele osob jest nieaktywnych i chyba zakonczylo gre.
 
 
lukinis 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 11, 15:50   

Mam następujący problem:

Wczoraj koło 17 zająłem 4 wioskę od gracza, który jest nieaktywny. Dostałem raport. Jednakże na mapie wioska nie jest zaznaczona kolorem mojego domu. Gdy na nią klikam, pisze, że należy do mnie, ale nie mogę do niej wejśc, zobaczyc ekranu wioski.

Nie wiem, czy ktoś potrafi rozwiązac mój problem. Chciałem się więc zapytac, czy znacie jakiś dobry kontakt z FireFly, taki, żeby naprawili ten błąd.

Z góry dziękuję!

[ Dodano: 12 Styczeń 11, 16:53 ]
Po aktualizacji wszystko działa.
 
 
maxeor 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 11, 13:58   dobry

hejka mam takie pytanko otóż gdzie i jak mogę zniszczyć wioskę od takiego kolesia co mnie wkurza i chce mu zrobić na złość i zniszczyć jego wioski proszę o odpowiedź

ps. słyszałem że trzeba mieć range knighta(16) aby coś zniszczyć tylko jak. chcę mu zniszczyć wszystko co ma i pozbyć się go z mapy ;p
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 11, 16:03   

Żeby tak zrobić musisz użyć funkcji caputre, czyli po prostu poprzejmować jego wioski, tak jakbyś kupował, tylko kosztuje to dużo honoru. Tak mi się wydaję.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz