ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Medieval 2 total war
Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 10, 18:21   

Ja też miałem ciężko jak grałem Wenecją(Posiadałem Mediolan, Wenecję, Florencję, Genuę i Bolonię). Miałem wojne z: Niemcami, Francją, Mediolanem, Bizancjum, i Sycylią(i o dziwo skutecznie się broniłem), a jedyna armia jaką miałem była na krucjacie w Jerozolimie(Zrabowałem cały Egipt aż do Kairu, bo kasy potrzebowałem). Po tym armia wróciła i się zemściłem na Francji i Niemcach.


Jedyny screen z tej gry jaki posiadam.


Jedna rada dla ciebie:
Nie daj się zwasalizować bo nic kasy nie zarobisz(wszystko poleci do Maurów)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 25
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 23 Styczeń 10, 08:36   

Ja tak samo ale grałem parę dni i to Hiszpanią (podbiłem pół świata i zacząłem mieć problemy... z Mongolijskim Imperium więc zrobiłem wasalstwo... aż wstyd...)
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 25
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 10, 14:00   

No cóż fajna gra najpierw sprawdzałem wszystkie frakcje teraz na serio gram Cesarstwem niemieckim (Na początku są najlepsi) idzie mi średnio za pierwszym razem przegrałem samouczek!!!! :cry: Do inwazji mongołów nie dotarłem mam 20 turę. :-|
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 10, 12:20   

Lol? Na pewno masz mniej lat skoro ja mam 10 i mam 100 turę, a ty 12 i samouczka za pierwszym razem nie przeszedłeś:D Obecnie gram Sycylią, jak już mówiłem 112 tura. Zająłem Papiestwo ale potem Papież mi wybaczył xD Mediolan jest mój, połowa Niemiec, Polska zajęta, Praga i okolice zajęte, teraz dobieram się do Wenecji mam tam 2 miasta łącznie ze stolicą ( xD ) i 3 miasta z Francji. Zajęte mam też te 2 wysepki Cagliari i ta druga. Jeszcze na dodatek dobieram się do Egiptu. Już mam tam 3 miasta. Ogólnie gra idzie mi dobrze, gram na poziomie średnim. Zbieram podaty, ale już za dużo mam miast i podczas jednej tury nie chce mi się do nich zaglądać, to czasami po prostu opuszczam kilka tur i podczas nich nie sprawdzam miast tylko ruszam wojo. Stosunki z Papieżem bardzo dobre ( xD ). Jak chcę krucjatę to Papież zgadza sie na nią za pierwszym razem. Aha właśnie jeszcze mam Jerozolime z krucjaty i jakieś 3 miasta koło niej (nie pamiętam nazw).

Edycja: Kacper
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 11 Czerwiec 10, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 10, 13:22   

Zapewne Gazę Akkę i Damaszek???
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 25
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 10, 16:45   

Chodzi o samouczek bitwy, mama mnie zawołała zapomniałem zrobić pauzę przez przypadek nacisnąłem gdzieś myszką i ,,całkowita porażka". (nie dokońca bo komputer przyjaciel wygrał)
Grę mam od 1 czerwaca więc się nie dziw po za tym -najpierw sprawdzałem wszystkie frakcje-.
Teraz sytuacja ma się lepiej Ruś i Polska podbite i sojusz z wszystkimi. :-D
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 10, 19:49   

Ja obecnie gram Novogrodem(Ruś). Jak opanuje sytuację w państwie to wrzucę screena i opiszę przebieg. Obecnie to moja ulubiona frakcja. Z nudów wyszkoliłem sobie zabójce i wysłałem go pod Rzym... Zabił już co najmniej z 8 papieży i 2 polskich królów.

http://pl.tinypic.com/r/34t8kux/6
Proszę, oto screen.
Bizancjum i Dania to moi sojusznicy, od Bizancjum wykupiłem: Saloniki, Durres i Korynt, a Konstantynopol zająłem, gdy przejął go Egipt. Zaczynałem z jedną prowincją.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
lukaszhagen 
Wędrowiec


Gra w: wszystkie części, nawet troche w kindoma.
Wiek: 28
Posty: 19
Skąd: nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 10, 20:36   

Nie będę się rozpisywać, powiem tylko że grę uważam za niezłą.
_________________
[img:a0e17db9c9]http://im...img:a0e17db9c9]
Kopiowanie bez zgody autora (mnie) zabronione.
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 12:02   

ostatnio kupilem sobie krolestwa, ale nie dla gry w kampanie, tylko odrazu zainstalowalem sobie moda Last Age(przenosi nas w uniwersum Wladcy pierscieni). A w podstawowej wersji, kampanie przeszedlem HRE(Swiete cesarstwo rzymskie), Maurami, Turkami, egiptem, polska i hiszpania. Najlepiej gralo sie Turkami i egiptem(kampania hiszpanska, polska i HRE jest za latwa, maurami takze nie nalezy do trudnych). Wiekszosc bitew wygrywalem tylko straza generalska + strzelcy konni, posiadajac przy tym dwie armie do oblezen(Asasyni, gwardia saracenska, piechota sudanska i jakis ciezkozbrojnych najemnikow do szturmu na mury).
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 11 Grudzień 10, 18:58   

Odświeżam.
Warte jest swojej ceny?
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 11 Grudzień 10, 19:12   

Pozycja obowiazkowa dla stratega. A cenowo to juz niedrogo stoii, bo rok temu kosztowala 50 dyszek, razem z kingdoms. Czyli cenowo odpowiednia.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Grudzień 10, 20:07   

Poprosiłem o Medievala 2 kolegę, żeby mi na Mikołaja kupił, a ten kupił mi sam dodatek xD No więc ściągnąłem z torrentów 1 i 2 medievala. Jedynka nie chodzi (czarny ekran po włączeniu), a przy dwójce podczas instalacji mam błąd danych CRC ;/ Tak więc chyba trzeba będzie kupić.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 11 Grudzień 10, 20:33   

Fajna gra, ściągnąłem demo ;-)

[ Dodano: 13 Grudzień 10, 14:16 ]
Teraz mogę się popytać, ponieważ w demie nie odzyskałem odpowiedzi, bo tam są tylko bitwy, więc:

Dlaczego każdy mówi jaką ma turę, co to ma wspólnego z rozrywką?
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 25
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 10, 18:22   

Co kilka tur są wydarzenia historyczne, pojawiają się nowe jednostki... Poza tym pokazuje to jak kto szybko podbija świat.

Ps. Scener z aktualnej sytuacji. Imperium Papieskie.
[IMG=http://img24.imagesh...d.th.jpg][/IMG]
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 10, 18:39   

Ja teraz sobie rozpaczalem gre HRE, i gra jest calkiem przyjemna. Poczatek latwiutki, ale po paru turach atakuje Cie Mediolan, Dania(problemy z Magdeburgiem, czy Brandenburgia), Polska i czasem Wenecja. Ekskomunika w min 5 turze to norma, podcxas grania HRE. :D A w tym momencie podbilem Polske, zdobylem Genue i Mediolan(ale maja siedzibe jeszcze we Florencji), A stracilem Bawarie i Szwajcarie na rzecz Francji(w Szwajcarii wybuchl bunt, a Bawaria byla slabo broniona, tylko przez 2x ochotniczy wlocznicy i 2x chlopscy lucznicy).
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz