ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kacper
16 Sierpień 11, 21:00
Nowy patch do Stronghold 2
Autor Wiadomość
Szyru 
Wędrowiec


Gra w: SH:2
Posty: 1
Skąd: Tybet
Medale: Brak

  Wysłany: 12 Lipiec 10, 13:31   Nowy patch do Stronghold 2

W końcu dostałem oficjalne informacje od Cenegi (Jednak 5 maili z mojej strony i o wiele więcej od graczy starczy :-) )
na temat nowego patcha do Stronghold 2.

Przede wszystkim, patch ma zlikwidować przymus aktywacji gry od wersji 1.4.1 który polegał na wydzwanianiu do Cenegi lub pisaniu maili aby móc zagrać w Stronghold'a (nie muszę chyba mówić jak uciążliwe to było)

Na dodatek ma umożliwić grę na Systemie operacyjnym Windows 7.

Cenega podaje, że prace wciąż trwają ale są bliżej niż dalej. Pozostaje nam (użytkownikom Windows 7) tylko czekać...

P.S. Witam na forum gdyż nie zdążyłem się przywitać :-) .
_________________
Po co to czytasz skoro i tak jutro zmienię/usunę konto/dostanę bana(niepotrzebne skreślić)??
 
 
seitas 
Osadnik


Gra w: Czekam na trójkę :D,Minecraft
Wiek: 25
Posty: 26
Skąd: Tczew
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Sierpień 10, 13:32   

Ja mam Windows 7 i stronghold 2 chodziła mi już w wersji 1.0 a,że były błedy to pobrałem patch 1.4.0
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 10, 15:13   

W moim temacie jest patch do 7 i gra działa normalnie na 1.4.1. uzyj wyszukiwarki a nie nabijaj kolejne posty.

http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1644
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Bakur 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 14 Sierpień 10, 14:42   

Nie wiem jak was ale mnie cieszy to ze nie bedzie trzeba pisac/dzwonic do cenegi...

[ Dodano: 28 Sierpień 10, 18:50 ]
http://www.download.ceneg...system/?ID=1432 Jest ten zapowiadany patch ktory kasuje zabezpieczenie przez ktore trzeba sie kontaktowac sie z cenega.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz