ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem z misją] Droga pokojowa, misja 10 (pokonać Edwina)
Autor Wiadomość
gorog85 
Wędrowiec

Gra w: 2
Wiek: 38
Posty: 1
Skąd: Miechów
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 10, 07:20   [problem z misją] Droga pokojowa, misja 10 (pokonać Edwina)

Witam. Mam problem z tą na pozór prostą misją. Obroniłem zamek sir Grey'a i ruszyłem na zamek Edwina. Niestety nie mogę wejść do środka. Nie mam możliwości rekrutowania jednostek, które mogłyby sforsować mur i dlatego nie mam pojęcia co zrobić. Będę wdzięczny za wszelka pomoc.

[ Dodano: 5 Styczeń 10, 21:55 ]
Przecież ktoś musiał przejść tą misję:/
Ostatnio zmieniony przez Kacper 3 Sierpień 11, 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzywy 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold2 Deluxe , Stronghold
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Białystok
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 10, 16:31   

Przeszedłęm tę misję, chyba nie musimy zabijać Edwina. Dla pewności jutro przejdę tę misję i ci napisze co i jak.

[ Dodano: 20 Maj 10, 17:47 ]
nie musisz
 
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 10, 18:34   

Tu sie nie pokonuje edwina....Jeżeli to jets misja z obleżeniem Sir Greya to musisz wybic wszystkie jednostki przed zamkien Sir Greya jezeli chodzi o misje z mieczami to musisz zebrac 100 mieczy szybciej niż edwin.
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz