ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
22 Wrzesień 10, 14:48
Konkurs na mapę do Stronghold # 2 - oceny, komentarze, podsu
Autor Wiadomość
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 10, 18:23   

olowek napisał/a:


Organizowanie konkursów idzie nam coraz lepiej (w końcu uczymy się na błędach), dlatego uważam, że w następnych konkursach nie będziemy popełniać żadnych błędów i nie będzie żadnych problemów z ich organizowaniem.



Noo, na to bym nie liczył ;) .
 
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 10, 18:26   

Mogę już zaproponować, że kiedy ktoś zgłosi się do konkursu jako uczestnik lub juror i nie wywiąże się zostanie ukarany :)
_________________
Moje mapy:
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 10, 18:34   

O tym na pewno trzeba będzie pomyśleć w przyszłości ;) Na pewno nie można nic robić w wakacje. Problemem chyba było też to, że konkurs szybko się rozpoczął po edycji Olowka. Myślałem, że pierwsza edycja rozbudziła w ludziach chcice i dlatego liczyłem, że w następnej zgłosi się cała armia. Tak w sumie było, ale ludziom chyba apetyt zmalał.
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 10, 18:37   

Na razie proponuje odpuścić sobie następne edycje konkursu. Niech ludzie dokończą kampanie itp.
Gratuluje zwycięstwa.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 10, 18:41   

Poczekać z następną edycją ? Na pewno cholery jedne, figa z makiem ! Nic już tutaj nie będzie :D

Żartuję, ale na pewno następna edycja mogłaby się odbyć nie wcześniej niż koło listopada lub świąt. Zakładam, że po nowym roku byłoby ok.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 10, 21:23   

Według mnie oba konkursy odbyły się bardzo sprawnie :) Mieściły się w sensownych ramach czasowych, było więcej niż 3 uczestników, prace były na wysokim poziomie. No i przede wszystkim konkursy zakończyły się z wyłonieniem zwycięzców.
Z kolejnymi inicjatywami faktycznie można poczekać przynajmniej do września, ale nawet teraz nie było źle :)

Gratuluję zwycięzcom, dziękuję Bordinio i Olowkowi za organizację obu edycji. W odcinku trzecim mogę postarać się o bardziej fizyczne nagrody, jeśli będzie więcej uczestników i jurorów ;)
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 10, 06:00   

Jeśli będą nagrody, to ładny będzie poziom następnego konkursu :D .
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 10, 07:31   

O kurka ! Chciałbym podziękować moderatorowi Bordinio, za opiekę nad moją mapą. :oops: (aż się rozpłakałem :P )
Następnym użytkownikiem któremu dziękuje jest Ołówek, który udzielił mi rad dot. krajobrazu.
Następnie chciałbym podziękować całej reszcie zawodników za współpracę, a także Szeryfowi za ocenę map. (jednak się doczekałem oceny)

No i Odyn za serwis ma już podziękowania ;)

Na początku konkursu liczyłem na 6. miejsce :)
_________________

 
 
Kuballa44 
Wędrowiec

Gra w: S1 , SC , S2 , SL ,SCExtreme
Wiek: 28
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 07:34   

A czy dało by się troche przyśpieszyć 3 edycje ?
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 07:49   

Raczej nie, gdyż wiele mapmakerów chce dokończyć swoje kampanie, których trochę jest :) .
_________________
Moje mapy:
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 10, 10:48   

Chciałbym przeprosić za złe odwzorowanie zamku, ale startowałem z budowaniem zamku ze "wspomnień" z poprzednich wakacji, a gdy szukałem źródła, znalazłem dokładniejszy plan i było już za późno, lecz nie chciałem tego "olać", jak zrobili to inni. Przepraszam za nieobecność przy ostatecznych wynikach, ale przebywałem wtedy na kolonii. I tak miałem wrócić dopiero w sobotę, ale wcześniej wróciłem do domu z powodu choroby. Także następnym razem postaram się nie zawieść jury.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz