ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Aliance][Rekrutacja]Oficjalny Start
Autor Wiadomość
Skordan 
Wędrowiec

Wiek: 49
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 09:27   

Wielce raduje sie serce moje, widząc tak wielu dzielnych wojów, którym stworzenie silnego Państwa jest bliskie
Zgłaszam swoje włosci do waszych szeregów ..
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 12:01   

Nie załapałem się na alfę ale na betę się pisze
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
tomcho 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, Kingdoms
Wiek: 35
Posty: 7
Skąd: Oświęcim
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 15:40   

Chociaż jestem nowy na forum to też się pisze na grę z Wami na becie. Teraz gram w Alphe4 i od czasów Crusadera to najlepsza część. Fajnie będzie sie grało w zorganizowanej grupie Polaków :-)
 
 
Daner 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 23
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 15:52   

Również zgłaszam chęć do współpracy ;-)
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 16:18   

Szanowni Bracia [towarzyszek nie ma chyba :) ]. Zaiste widzę zebrała się już całkiem ładna ekipa. Więc zapraszam do dalszych zgłoszeń. Przed betą zorganizuje jakiś serwer vt lub ts3 aby się spotkać i omówić szczegóły.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 16:59   

Piszę się na betę.

Przez najbliższe dwa tygodnie będę miał bardzo ograniczony dostęp do neta, raczej będę korzystał jedynie z maila(chociaż i to nie jest pewne).
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 17:43   

Ja zaiste chętnie bym do team przyłączył się !
_________________

 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 18:13   

Zmiażdżymy wszystkich :D . Nikt się nie oprze takiej sile :) .
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 18:24   

"Uderzcie w bębny, zadmijcie w rogi... Strongholdnet nadchodzi... w blasku... POŻOGI. MHRAH!"
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 19:15   

Tylko jest mały problem bo wioskę można porzucać raz na tydzień. Wiec jak za pierwszym porzuceniem się nie uda to będzie trzeba nowe konto robić.
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 19:22   

No i mamy klops.To ja już robie 5 nowych e-maili aby do was trafić i zrobić konta w becie.
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 25
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 19:24   

Zaiste prawdą jest, że jak loginem pójdzie i uda się pobrać przyłączę się do tak znamienitej kompani. :-P
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 20:13   

Towarzysze! Klops nastąpić nie musi! Jeżli wszyscy w czasie jednym się zgramy to grę rozpoczniemy w hrabstwie tym samym. A przy szczęśliwym losu obrocie również parafia ta sama trafić się może dla wielu z nas. Nie porzucajcie nadziei.
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 20:21   

Jak to możliwe? Czyżbyśmy musieli siedząc na vencie zarejestrować się w tej samej konkretnej chwili?
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Washington 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie gry z serii
Wiek: 31
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 20:49   

Również zgłaszam chęć do współpracy :)

Cytat:
Jeżli wszyscy w czasie jednym się zgramy to grę rozpoczniemy w hrabstwie tym samym


Ciekawe, tylko czy zadziała... Ja próbowałem tak z innymi grami online i zazwyczaj było tak, że umiejscowiło nas w grupkach po kilka osób obok siebie( więc się dało), ale zawsze był jakiś limit po którym zaczynało umiejscawiać na innej odległej części mapy. No, ale nie wiem jak to jest tu.

Również jeśli będzie to początek startu pełnej wersji trzeba uwzględnić innych graczy, którzy będą się rejestrować- a może ich być sporo. Dlatego na rejestracje proponuję godzinę w której jak najmniej osób będzie się rejestrować (wieczorek).

Obecnie planujemy coś co może nie zadziałać. Co jeśli nikt nie będzie obok siebie....
Dlatego można przeprowadzić test już teraz. Czasem było tak, że jedna osoba podawała 2-3 e-maile, a zużywała do rejestracji tylko jeden. Pozostałe są więc wolne i można się rejestrować, wybierzmy kilka takich osób razem z ich e-mailami, załóżmy wioski w jednej chwili. Zobaczymy co się stanie.
Ja osobiście mam jeszcze 2 wolne :)
Cytat:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz