ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Aliance][Rekrutacja]Oficjalny Start
Autor Wiadomość
grabol1990 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:17   

Jak już tak dużo chętnych to ja również się zgłaszam :)
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:22   

Threeth napisał/a:
Ja też się zgłaszam. To jest na betę?


Zaczynamy od bety i zobaczymy ile składy się utrzyma. Celem tej organizacji już teraz jest zgranie się ze sobą. (Np będzie można zobaczyć komu można powierzyć Stewarda).
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
PolishCJ 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Kingdoms
Posty: 24
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:27   

Jeśli damy radę utrzymać się przez dłuższy czas i znajdzie się parę osób ze smykałką do organizacji - coś z tego będzie.

Wchodzę w to.
_________________
Zajrzyj tutaj, zanim zadasz pytanie:
Stronghold Kingdoms - Najczęściej Zadawane Pytania
 
 
 
Majsin 
Osadnik

Wiek: 33
Posty: 27
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:37   

Czes napisał/a:
Threeth napisał/a:
Ja też się zgłaszam. To jest na betę?


Zaczynamy od bety i zobaczymy ile składy się utrzyma. Celem tej organizacji już teraz jest zgranie się ze sobą. (Np będzie można zobaczyć komu można powierzyć Stewarda).


Dokładnie w beta spróbujemy się zorganizować, żeby potem jakoś to wyglądało.

Co do Stewarda Odyn pokazał nawet ciekawe rozmieszczenie budynków, może, jeśli będzie chciał nim zostanie.
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:39   

Jak najbardziej, szczególnie że jako nasz przywódca najlepiej się na tą funkcję nadaje, wydaje mi się jednak że będziemy musieli się rozdzielić na dwa miasta, o ile się w ogóle tak dobrze uda.

Proponuję w pierwszym poście zrobić listę zgłoszonych, nie zapominając o mnie ;)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
PolishCJ 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold, Crusader, Kingdoms
Posty: 24
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:55   

Popieram, Odyn na prezydenta ; )
Faza beta rzeczywiście może stać się okresem testów także i dla nas - dobrze byłoby przetestować...hmm...siebie, przed oficjalnym startem.
_________________
Zajrzyj tutaj, zanim zadasz pytanie:
Stronghold Kingdoms - Najczęściej Zadawane Pytania
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 18:37   

Pomysł stworzenia zgranej grupy jest jak najbardziej w porządku. Szkoda, że nie pomyśleliśmy o tym przed A4...
Ja w betę planowałem nie grać, bo po A3 wiem ile czasu i poświęcenia wymaga dobra gra w SK z utrzymaniem się na wysokiej pozycji w rankingu. Na razie nie mówię, że nie wezmę w tym udziału, bo mogę jeszcze zmienić zdanie. Alfy i bety mają jedną, wielką zaletę - nie musimy nic płacić :) Po premierze, bez płacenia za karty może być bardzo ciężko z nadążaniem za pozostałymi graczami... Sam się przekonałem, jak ważne są karty po tym, jak przypadkiem wydałem większość koron na premium, które od początku i tak miałem :P

Miło mi, że widzicie mnie na stanowisku stewarda :) Mam nadzieję, że w obecnej parafii gracze również się do mnie przekonają i przestaną głosować na siebie samych...
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 18:55   

Cytat:
Miło mi, że widzicie mnie na stanowisku stewarda :) Mam nadzieję, że w obecnej parafii gracze również się do mnie przekonają i przestaną głosować na siebie samych...


Mam absolutnie to samo choć z jednym zacząłem już rozmawiać i nawet odpisał :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 18:59   

Fakt, obecnie gra zabiera cholernie dużo czasu, mam nadzieję to poprawią bo dla mnie to lekkie przegięcie, zbyt duże uzależnienie...

Na szczęście oficjalna wersja ma wyjść w październiku jak pamiętam, więc może zbalansują tak by spędziając w grze tylko 2 - 3 godziny można było wyjść na prostą :)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 19:17   

Z drugiej strony nie musimy przecież być super najlepsi. Dla mnie sama możliwość wspólnej gry w takim gronie będzie "frajdą". ;)
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 20:49   

Zaiste z edytowałem listę i zapraszam do dalszego komentowania i dalszych zgłoszę.

Narazie moja wstepna sugestia nie konsultowana z nikim jest prowincja East Midlands (centrum mapy, szeroki dostęp do wojen, zmasowanych ataków itp), powiat Leicestershire lub Northamptonshire. Gmina? :P Do ustalenia.

Pozdrawiam.
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 05:12   

Niestety nie załapałem się na Alfę4, ale jestem chętny, kiedy SH wyjdzie już w oficjalnej wersji :) .

Czes, Ty i tak zawsze w te klocki jesteś jednym z najlepszych :D . Ja mam zamiar grać właśnie dla frajdy, nie dla wyników.
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 05:16   

Dokładnie, dal mnie najlepszą nagroda będzie wynik naszego zgrania ;)

Do prowincji to trzeba się zastanwoić czy brać coś na obrzeżach czy w środku gdzie każdy może nas najechać ;) Zobaczymy jak tu to będzie wyglądało.
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 05:19   

Jest dużo czasu, zrobimy i tak głosowanie ;) .
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 10, 06:00   

Warlike napisał/a:
Czes, Ty i tak zawsze w te klocki jesteś jednym z najlepszych :D . Ja mam zamiar grać właśnie dla frajdy, nie dla wyników.


Hehee dzięki za wiarę ;)
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz