ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Travian
Autor Wiadomość
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 08, 05:48   Travian

Powstał temat o Plemionach, to o Travianie też musi być :) Gra działa na podobnej zasadzie co Plemiona, tylko że w Travianie mamy do wybory 3 frakcje (Galowie, Germanie i Rzymianie). Zainteresowanych zapraszam na serwer Speed ;)
 
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 08, 10:13   

Heh, na speedzie jest za szybko dla mnie, gram na s1. A i zapomniałeś napisać że travian to rozwinięta wersja plemion :)
 
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 08:52   

Travian to kompletne dno... Grałem w niego kiedyś, ale jest nudny. Nie wciągnął mnie.
 
 
Krzychu 
Osadnik

Posty: 41
Skąd: Skądś...
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 14:49   

Zgadzam się z przedmówcą. Może nie totalne dno, ale znudził mnie po pierwszej godzinie, a poza tym grafika jak w "Asterixie i Obelixie"
_________________
Nie mam podpisu
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Grudzień 08, 15:03   

A ja wymiatam aktualnie na s7com ;] wybrała sie tam cała elita polskiego traviana i jest bardzo duża szansa że uda się nam wygrać ten serw ;];]
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 09, 00:18   

Heh ... Kiedyś grałem ... Miałem około 3k popa :) Sporo wojska , ale jakoś tak przestałem grać ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz