ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
HANDEL
Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 10, 10:44   HANDEL

Dziw, że nikt tego tematu jeszcze nie założył, a jako forumowa brać powinniśmy sobie pomagać, nie? ;)

Profesjonalny sprzedawca broni, przede wszystkim łuków, ale miecze i zbroje również mam w ofercie. Jestem w Staffordshire, dlatego osoby rzucone gdzieś daleko ode mnie będą musiały czekać na dostawę, ale będę się starał jak najszybciej zrealizować oczekiwania klientów. Niezawodny, zero skarg. Jestem w stanie dostarczyć każdą ilość (20? 100? 300? 500? Jeszcze więcej? :D )

Jako środek płatniczy najchętniej widziałbym garnki, sól i przyprawy.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Gad 
Wędrowiec

Gra w: SH1 Deluxe; SH Crusader
Wiek: 30
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 10, 16:15   

Sól i przyprawy? Właśnie powiadomiłeś innych graczy o tym, co możemy znaleźć w Kingdomsie ;D. Chyba jest jakiś tam zakaz? :D Brzmi ciekawie.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 10, 20:26   

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz całą masę informacji o SK ;) Jest szczególnie jedno, bardzo ciekawe i ogólnodostępne źródło w internecie - FAQ alpha3, z tym, że google go chyba nie indeksuje :P
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Maj 10, 16:17   

Jest zakaz wykonywania screenów - i tyle. A jak ktoś jest ciekawy więcej, zapraszam na GG. ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Maj 10, 15:00   

Niespecjalnie dużo osób chce handlować :(
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 21 Maj 10, 21:45   

Myślę, że ten temat będzie bardzo rozbudowany, kiedy wreszcie ukaże się SH:K. Gracze być może, ci którzy znają się z forum będą chcieli ze sobą handlować. Na razie ten temat jest Pół-martwy, można by tak powiedzieć.
_________________
Kontakt: e-mail: usio@poczta.onet.pl Skype:Usiek01 Komórka:[T A J N E]
fax: się zgubił
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 21 Maj 10, 22:04   

Chyba nie ma co się dziwić, w końcu w testach nie bierze udziału aż tak wielu graczy z Polski.

Co do tematu - pohandlowałbym z przyjemnością, ale obecnie niczego mi nie brakuje. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz