ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
NFS:UC
Autor Wiadomość
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Grudzień 08, 21:57   NFS:UC

Mi się nawet podoba, lepszy niż proshit napewno ;p Ale od most wanteda gorszy :P W ogóle jakiś żałosny tuning w tej grze jest, nie ma to jak tuning z NFSU2 :> Jedyne co ta gra ma lepsze niż poprzednie części to auta, buggati veyron, pagani zonda, slr mclaren, mclaren f1, porshe carera gt, mmmmmmmmmmm :) A i jeszcze mnie wkurza w tej gierce heli, bo czesto nie ma jak mu uciec :< Albo kolczatki :FFFF
_________________
http://mk.ktopije.pl/
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 07:07   

Osobiście nie grałem w żadne inne części nowsze od Most Wanted. Nie ukrywam, że nie lubię takich gier, chociaż NFS : Porshe albo Underground to klasyka i są świetne. Cóż może zagram. ;p
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Grudzień 08, 10:05   

Mój kumpel mówi, że to jest wielki nie wypał. Gorszy od Pro Streeta, więc n ie wiem czy sobie ściągać/pożyczać od kumpla...
Mnie się po screenach nawet podoba, ale wymagania są takie.....

Ale i tak żadna część nie przebija NFS: Porsche i NFS: MW :)
_________________

 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 15:42   

Włedug mnie tak samo tunig jest marny a szczególnie z naklejkami od prostreet jest lepszy o 1000 razy a czy gorszy od Most Wanteda niewiem? ta gra jest za krótka po prostu
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 15:36   

ja uważam że Need for Speed umarło wraz z Underground 2, może jeszcze w Most Wanteda można pograć ale już nowszych NFSów nie trawię... chociaż jedyny plus w Carbonie bodaj były spore możliwości tuningu.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 28 Grudzień 08, 15:44   

Według mnie się skończyło na Most Wanted. Chyba najlepsza część. W Carbona też się dało pograć.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz