ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
18 Wrzesień 10, 14:38
Stronghold Winter Age
Autor Wiadomość
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 22 Luty 10, 15:08   

Poza tym, nic nie daje takiej frajdy dla autorów gry/modów jak słyszeć podczas gry swoje dialogi :-)
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 22 Luty 10, 17:02   

To jest bardzo dobry pomysł - własne dialogi twórców w grze :) . Jednak myślę, że można się tym zająć później, priorytetowym zadaniem jest natomiast stworzenie ,,bazy" dla S:WA. Potem można się zająć tworzeniem map, kampanii, dialogów, itd.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Luty 10, 19:27   

davis140 - zapomniałem o tym wspomnieć... To byłoby super, co ? ;)

Fryzjer - oczywiście, takie dopicowanie to na końcu, jak mod będzie gotowy (nie ma co sie teraz napalać na usłyszenie siebie :D )
 
 
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 22 Luty 10, 21:17   

Bez jakiegoś mikrofonu studyjnego raczej nie będzie sensu nagrywac głosów.Bo wiem że na tych zwykłych mikrofonach co prawie każdy w domu ma nawet najbardziej poważne głosy brzmią śmiesznie i dziecinnie,a to by tylko zepsuło klimat gry.
 
 
Ry23 
Wędrowiec

Posty: 0
Medale: Brak

Wysłany: 23 Luty 10, 15:11   

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA OFICJALNYM FORUM DODATKU

http://www.winterage.1free.ws/board

A TUTAJ OFICJALNA STRONA

http://www.winterage.1free.ws
Ostatnio zmieniony przez Odyn 23 Luty 10, 22:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 23 Luty 10, 17:43   

Czy ja wiem, czy forum potrzebne? Tu się dobrze dyskutuje o tym dodatku :) . Ale to Wasza decyzja ;].
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 23 Luty 10, 18:25   

Ja mam trzy uwagi odnośnie ortografii ;)
Nie, żebym się czepiał, ale całość powinna wyglądać estetycznie i nie mieć głupich błedów i literówek.
1. Skąd się pisze, a nie Z kąd. Błąd jak się w profilu pisze, skąd się pochodzi.
2. Jakichkolwiek, nie jakich kolwiek. Błąd w regulaminie.
3. Stawia się zwykle jedną kropkę lub trzy, ale nie dwie. Gdzieś tam są umieszczone dwie kropki, ale nie pamiętam, gdzie.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 23 Luty 10, 18:39   

Ja się nie mogę zalogować. Po wpisaniu loginu i hasła jest napisane "Podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika" .
Żadnego e-maila nie dostaję. Chyba, że dostanę później. Ale jestem pewien, że wpisuję poprawny login i hasło.
_________________
Good night white pride
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 10, 07:01   

Wert

Chcecie żeby przejść przez rzekę będzie zwykły bród, bo ja mam pomysł żeby go zastąpić takim lodem i byłoby że by się przechodziło po lodzie.
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 10, 10:19   

Bród bardzo pasuje do zimowego klimatu. A przechodzenie po lodzie jest trochę nierealistyczne, bo po pierwsze nie zawsze jest to bezpieczne, zwłaszcza przy tak wielu ludziach, po drugie, raczej by nie było lodu na rzece tylko w jednym miejscu, raczej cała zamarznięta rzeka, lub w ogóle.
_________________
Good night white pride
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 10, 11:44   

Ponceriusz
To był tylko pomysł nie muszą się zastosować.

Edit: a tak w ogóle to nie cała albo w ogóle, bo w tym roku na Narwi był tylko mały kawałek skuty lodem reszta nie (przynajmniej am gdzie ja mieszkam tak było) :mrgreen:
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 10, 12:15   

Gadałem o tym dawniej z Wertem, powiedział on, że zastanawiał się nad taką możliwością. Ale nie wiem, czy ją zrealizował/zrealizuje.
Według mnie można zrobić w skałach statki (np. skały wschodnie zastąpiono by statkami) będące tak dla ozdoby.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 10, 12:59   

Kokoju poddał dobry pomysł, to nie tylko dodawałoby przyjemniejszego dla oka wyglądu, przecież wikingowie słynęli ze swoich drakkarów. Ja wpadłem natomiast na pomysł, aby ruiny pojedynczych domów podmienić na ruiny kilkunastu budynków, tak aby przypominały splądrowane wioski. Z tego zwyczaju również wikingowie byli znani :-D
 
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 10, 16:19   

davis140 napisał/a:
Kokoju poddał dobry pomysł, to nie tylko dodawałoby przyjemniejszego dla oka wyglądu, przecież wikingowie słynęli ze swoich drakkarów. Ja wpadłem natomiast na pomysł, aby ruiny pojedynczych domów podmienić na ruiny kilkunastu budynków, tak aby przypominały splądrowane wioski. Z tego zwyczaju również wikingowie byli znani :-D


Ale yo możesz zrobić kilka zniszczonych domów i będziesz miał
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Luty 10, 08:20   

Jestem jednym z pierwszych, którzy się zalogowali na forum winter age. Może zostanę Modkiem ? :-P
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz