ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatek
Autor Wiadomość
sergio1212 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 09:14   Dodatek

Witam Nie znalazłem takeigo tematu wiec zalozylem nowy. A wiec mam pytanie moze wiecie z kad mozna porbac dodatkowe postacie typu nizal marszałek itp. i dodatkowa mape kampani? Poprosiłbym o link z gory dzieki.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 09:26   

Stąd możesz pobrać 5 dodatkowych przeciwników. Jeśli interesuje Cię kampania(+30 misji), znajdziesz ją w Empiku pod nazwą Twierdza Warchest. Wydanie Extreme oferuje także nieco inną pod względem logistycznym rozgrywkę i 20 nowych misji kampanii. W Warcheście jest oczywiście 8 dodatkowych przeciwników, których nie ma w zwykłym Krzyżowcu.

A tak na marginesie: ortografia. ;]
 
 
Daemonass 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 12:11   

Lord Smerf - twoja odpowiedź wygląda tak jakby w Extreme jednak nie było Warchesta :P (a chodzi mi tu głównie o dodatkową kampanię). Sorry że tak męczę ale zależy mi na odpowiedzi bo wolę Warchesta niż Extrema (sądząc po opiniach innych; ale i tak najlepiej mieć oba dodatki, nie?)

Ostatni raz o to męczę bo jeszcze ktoś straci cierpliwość:P
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 12:55   

Hmm... Multikonto? :P

Nie widzę w mojej wypowiedzi niczego, co mogłoby na to wskazywać(na to, że w Extreme nie ma Warchesta - w wydaniu Extreme są dwie gry - SHC Warchest i SHC Extreme)... A kampanię z dodatkowymi przeciwnikami znajdziesz w Empiku w wydaniu Warchest.
 
 
Daemonass 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 13:06   

Nie, to nie mutlikonto. Po prostu nie chcę zakładać nowego topica gdy mogę uzyskać odpowiedź w innym;)

Extreme = Crusader + Warchest + Extreme (tak to wygląda?)
Warchest = Stronghold Deluxe + Crusader + Warchest

Twoja wypowiedź brzmi po prostu tak, jakby trzeba było się zdecydować - albo wydanie Extreme z Warchestem ALE bez dodatkowej kampanii i przeciwników z Warchesta (co raczej składa się na całość Warchesta :P - coś jakby ograniczona wersja lub demo tego dodatku), albo wydanie Warchest zubożone o dodatek Extreme.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 13:17   

No nic, ja nie widzę w mojej wypowiedzi błędów... Ale ok. ;)

Schemat dobry. :mrgreen: Zaznaczę tylko, że Warchest nie jest oddzielną grą, a jedynie dodatkiem do Cruska.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz