ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 29 Październik 09, 14:39   

9/10

Dlaczego?
Ponieważ zbyt wielkie są ataki (250 bandytów naraz(mogę się mylić)) co 0,4 min. (Tempo 90) :( . A tak po za tym krajobraz ładny itd. :) .
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Gekonius 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Październik 09, 14:53   

Ataki nie są od czasu xD Zobacz w edytorze jakie warunki ataków (misja 4)
 
 
AcHiLLeS_ 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 09, 08:42   

W misji 5 nie rozuymie tego "Ukoncz budowe zamku" co mam zrobnic zeby to ukonczyc? bo mam juz wszystko prócz tego prosze o odp
 
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 30 Październik 09, 13:37   

Otoczyć zamek murem żeby siedziba było otoczona.
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Gekonius 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 8 Listopad 09, 08:16   

Misje 5 dopiero robię :D
Skończyłem wprawdzie ale na za małej mapie i muszę od nowa :D

Edycja:
Mam Już Misję 5! :D
http://www.sendspace.pl/f...c0d769bc8bd4c19

Uwaga!
Jak ktoś ściągną tą poprzednią wersje to przepraszam ale musiałem kilka błędów naprawić co mi mój Beta tester podał. Zmieniłem Link na poprawianą mapę i przepraszam za problem ;D
Na razie Screen'a niema :D
---------------------------------------------------------------------------------
Uwaga mam Misje 6 EPILOG do kampanii nr. 2!!!
http://www.sendspace.pl/f...537f9a4d3ea9b02
Epilog pokazuje jak niespodziewanie arabska falanga zaatakowała miasto w którym przebywałeś na noc. Jak wygracie ta misje TO JESTEŚCIE CHEATERAMI :D

Proszę was próbujcie Przegrać xD Jak ktoś tą misje przegra to zrobię kampanie ku twojej czci ;D Czyli że zrobię kampanię do waszej fabuły. Zróbcie save jak przegracie żebym wiedział że nie oszukujecie :D

No to tak Fabuła 2 kampanii:
Twoja żona (którą wcześniej nie wymieniłem no bo teraz wpadłem na ten pomysł) 8 miesięcy po twojej śmierci urodziła syna. Nazwała go Fryderyk. Po 10 roku życia chłopca ona zmarła i został przyjęty do klasztoru Czarnych mnichów.

[ Dodano: 7 Listopad 09, 22:38 ]
Nareszcie. Nie miałem pomysłu na 7 misję ale teraz mam.
Fabuła : Niedaleko twojego klasztoru był obóz niewiernych. Mnisi poznali standard i oznajmili ciebie że wojska spod tego sztandaru zaatakowało twojego Ojca. Ty rozwcieczony ruszyłeś by stawić czoła zabójcy twojego ojca. Po kilku przygotowaniach zostałeś zauważony i wysłano na ciebie falangę wojowników.

No to na razie tyle aha jeszcze link :
http://www.sendspace.pl/f...aef8a1fd161c624
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz