ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[porównanie] Nasze zamki.
Autor Wiadomość
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 09, 18:04   [porównanie] Nasze zamki.

Idealny temat by pochwalić się swoimi zamkami. Przed chwilą naszło mnie by zbudować coś nowego i wyszło takie coś:



Jest to zamek bez wojska, i nastawiony na pomoc wioski (jest samowystarczalny, potrzebuje nadwyżek jedzenia i towarów na sprzedaż), sam produkuje wszystko na średnio-niskim poziomie, choć w miarę potrzeb można to zmienić :) Oceny mile widziane, najlepiej dzielone na kategorie:

Wygląd zamku:
Budowa zamku:
Rozmieszczenie budynków:
Gospodarka:
Obrona:
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 09, 12:20   

Upakowanie i rozmieszczenie budynków genialne, ale łańcuch produkcyjny nie wygląda na optymalny. Ludzie muszą przechodzić przez cały zamek i omijać sporo przeszkód, żeby dotrzeć po lub z zasobami. Zewnętrzny mur też trochę mi się nie podoba. Jest za gruby jak na tak mały zamek :P

Wygląd zamku: 4
Budowa zamku: 4
Rozmieszczenie budynków: 6
Gospodarka: 4
Obrona: 4+ (czemu nie ma armii?)
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 09, 13:15   

Dziękuję za ocenę :) Zacznę od końca. Nie chciało mi się robić armii, byłem niezadowolony bo już w czasie tworzenia dostrzegłem kilka dość dużych wad.

1. Farmy, młyn i piekarnie są za daleko od składu, niska skuteczność.
2. Pszczelarz ma dość krętą drogę (jak i długą), ledwo starcza na normalne msze.
3. Szczury!!! Jak wejdą w ten murek okalający spichlerz są "nieśmiertelne".
4. Przestępstwa. Mam dość dużo przestępców, wydaje mi się że troszeczkę za dużo jak na taką populację, nie wiem co było efektem.

Jeśli chodzi o mury to jedynie chciałem by okalały wieże, jednak niedługo się zajmę "obroną militarną" :)

Czekam na Wasze zamki.
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Tomaan 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 09, 14:01   

Słaby zamek, wystarczy dostać się na mury a potem zejść bo przyległych budynkach na dół i zacząć palić.
_________________
 
 
Sir Grey 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold 2
Posty: 9
Medale: Brak

  Wysłany: 20 Sierpień 12, 09:25   

Widzę, że to stary temat, ale nie wiedze przeszkód by go ożywić.

A oto mój zamek.
Jeśli chodzi o jedzenie to utrzymują go dwie sąsiednie wioski. Zamek jest bez wojska.

Zamek.JPG
Plik ściągnięto 170 raz(y) 177,09 KB

Zamek 3.JPG
Plik ściągnięto 224 raz(y) 129,95 KB

_________________
Każdy wiek ma swoje średniowiecze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz