ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Matrix Gallery
Autor Wiadomość
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 09, 20:58   

Dzisiejsze ;D I powstawiałem całe, a nie miniaturki, Odyn ma rację tak jest szybciej, nie trzeba czekać aż imageshack łaskawie pokaże obrazek ;)













Edit: Dzięki za wszystkie kreatywne oceny, każde są analizowane i brane pod uwagę :P
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 09, 21:38   

Teraz to już całkiem nie mam co krytykować :) Tworzenie sygnatur takiego formatu masz już opanowane ;)
Może czas przejść na coś innego?
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 09, 22:01   

Cytat:
Teraz to już całkiem nie mam co krytykować :)

Do tego się mogę doczepić xD
Pierwsza sygna. Nic się na niej nie dzieje i nie przykuwa oka na dłużej. Mogłeś dać na niej cień, albo skopiować warstwę z renderem i rozmyć "wietrznie" ją, żeby wyglądało, jakby naprawdę się poruszał.
Druga sygna. Tło trochę za bardzo matowe i puste. Powiększona postać za bardzo rozmyta, lub jakość taka kiepska była po rozciągnięciu. Za to napis Ci świetnie wyszedł.
Trzecia sygna. Wszystko ładnie, tylko mogłeś trochę bardziej render wtopić w tło, lub wyodrębnić go bardziej. Teraz jest taki nijaki. Napis mi się tutaj nie podoba zbytnio. Nie pasuje do sygny. Przydałoby się trochę go brushem z kryciem ustawionym dajmy na 50 posmarować.
Czwarta sygna. Tutaj tylko jedno mi nie pasuje. Prawa strona tła i lewa strona tła wykluczają siebie nawzajem. Inne kolory i chyba po prawej jedna warstwa mniej. Dziwnie to wygląda, a gdyby nie to, to sygna naprawdę świetna.
Piąta praca. Otoczka sygnatury na śmietnik + napis do wymiany i wstawienie jakiejś porządnej ramki by się przydało. Za to tło dobrze dobrane.
Szósta... Dopiero po chwili zauważyłem, że to jest pistolet xD. Myślałem, że jakiś dziwnego pochodzenia ludzik, ale mniejsza. Te paski do kosza i mogłeś zrobić zaznaczenie wnętrza lufy i rozmyć ją "wietrznie" do środka. Ciekawy efekt by był. Tak to wygląda, jakby sygna zastygła w trakcie pracy.
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Luty 09, 19:48   

Nom matrix wymiata :D Wszystkie mi sie podobaja ! :]
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 09, 10:10   

Mi też się wszystkie podobają. :D
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Marzec 09, 12:37   

Wszystkie podobają mi się.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 18:00   

Nie znam się na grafice za bardzo, ale okiem amatora to mi podobają twoje prace. Pierwsza i ostatnia trochę nieudane według mnie ;-)
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 09, 14:55   

Trochę różnych rzeczy mi się ostatnio nazbierało, więc wrzucam ;)

Logo składu wersja beta (aktualnie pracujemy nad pierwszym wspólnym nielegalem, więcej info wkrótce):



Jakiś czas temu sygna na zamówienie:



Haha, to nie wiem co to jest, byłem wtedy w hmm "dziwnym" stanie no i po prostu zrobiłem ;D



To także nie było w najlepszym stanie robione:



Trochę starsza tapeta:



I okładka na płytkę kumpla:





I to wsio :D
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Sierpień 09, 07:36   

A mi zrobisz coś do podpisu? Coś w realiach SH2. Może być nawet sam Sir William na jakimś tle.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz