StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - [problem z misją] Problem z Misją 18

Kubala - 12 Październik 09, 11:26
Temat postu: [problem z misją] Problem z Misją 18
Próbuje, ale zawsze mnie jadą. Na necie są cienkie filmiki, a chciałbym to przejść. Proszę o pomoc... :!:
Wojcisz - 14 Październik 09, 18:49

Jest tam taki malutki Bug.Twoi kopacze są niewidzialni!Biegniesz pod pierwszą bramę, rozwalasz ją, omijasz kuszników niszczysz drugą bramę.Z resztą powinieneś sobie poradzić.
http://www.youtube.com/watch?v=ic57foOAkrk

Kubala - 19 Październik 09, 17:59

A jak nie są niewidzialni?
Kokoju - 19 Październik 09, 21:42

Jak chcesz to mogę dać ci do tego save'a.

A jeśli nie - mam radę, drabiniarzy użyj jako zachętę do podpalenia rowów, kop fosę, a następnie kopaczami rozwal część muru. Część pałkarzy niszczy pierwszą linię obrony Wieprza, a włócznicy niech będą jako mięso armatnie. Potem łucznikami i kusznikami zajmij pozycję na wieżach, a WIeżami Oblężniczymi ustaw się pod murem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinieneś mieć min. 200 pałkarzy. Tyle wystarczy, byoczyścić mury w łuczników i kuszników, a włocznikami killnij Wieprza.

mrslodziak - 5 Październik 11, 23:22

witam. wiem ze temat stary ale rowniez mam problem z ta misja. moglby ktos podrzucic save? na starym forum jest link ale niestety juz nieaktywny. i gdybym mogl prosic to nie na rapidshare. dzieki wielkie :)


EDIT: sam przeszedlem tą misje wiec jakby ktos potrzebowal save to moge podeslać :)

donald040 - 4 Listopad 13, 15:59
Temat postu: Pomoc w misji 18
Istnieje pewien bug, musisz ustawić łuczników i kuszników na niewielkim wzniesieniu i posuwać się do przodu bardzo powoli. Wrogowie nie będą móc cię zabić, a ty możesz i wybić kuszników i łuczników. Ja wystrzelałem prawie wszystkich. Dopiero gdy ich wystrzelasz zakop fosę.

Mam nadzieję że pomogłem.

psychiczny - 30 Czerwiec 14, 10:21

Kubala,
jest bug, podlatujesz kopaczami do muru, rozwalasz 1 brame, przechodzisz szybko przez kusznikow(bo Ci ubija kopaczy). rozwalasz w drugiej części zamku wieże lewą i prawą(tam gdzie sporo kuszników jest), niszczysz wilki w klatce. przekopujesz się włócznikami przez fose, uzywasz taranu bez inzynierow rozwalasz wszystkie wieze i bramy no i bandytami(palkarzami xd) ubijasz wieprza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group