StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Historia

bosman7 - 7 Październik 09, 17:31
Temat postu: Historia
Jeżeli ktoś ma jakiś problem z historii to zapraszam na gg ;)

Jestem studentem 2 roku ;)

thompson - 7 Październik 09, 21:08

to podaj gg
Kroniki - 8 Październik 09, 20:21

Jaką epokę uważasz za swoją specjalizację i czym dokładnie się zajmujesz. Ówczesnymi ustrojami politycznymi, wojnami, gospodarką, rzemiosłem, czy innymi pierdołami? Wczoraj do 24 pisałem referat na temat państ starożytnego Bliskiego Wschodu, a teraz zauważyłem temat, chociaż i tak pewnie kontaktu nie złapiemy.
captaincoguar - 9 Październik 09, 21:45

Chyba jesteś niezbyt ogarnięty, bo zapomniałeś podać gg -ale to szczegół.

Prawda ?

bosman7 - 11 Październik 09, 17:49

captaincoguar napisał/a:
Chyba jesteś niezbyt ogarnięty, bo zapomniałeś podać gg -ale to szczegół.

Prawda ?


Jestesm na tyle niegarnięty, że nie ogłaszam swojego gg wszędzie, jak ktoś będzie coś potrzebował to istnieje opcja PW gdzie mogę podać nr ;-)

Wszystkie epoki interesują mnie równomiernie, aczkolwiek najbardziej średniowiecze oraz okres między wojenny. Interesuje się także okresem bezpośrednio przed upadkiem Imperium Rzymskiego. Jeżeli chodzi o to czym się zajmuję, to odpowiem jednym słowem - całokształtem, bo gospodarka, wojna rzemiosło etc etc zawsze się na siebie nakładają 8-)

Al Ganonim - 12 Październik 09, 18:22

Wiesz coś na temat Twierdzy Kraków?
jankes1124 - 14 Październik 09, 18:25

O fajnie, że ktoś się ogłosił... Jako takich problemów nie mam, ale jak coś to napisze.
Prescot - 15 Październik 09, 22:17

Na forum piszcie tematy w tym dziale a nie na gg! Ja też mogę pomóc ale jestem lepszy z okresu 15-20 wiek, troche starożytność, średniowiecze gorzej bo miałem 3 lata temu ostatnio.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group